Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vennél a gyerekednek playstati...

Vennél a gyerekednek playstation 4-et ha megkérne rá? Meg a gta5-öt.

Figyelt kérdés
hogy lehet rá venni a szülöket?

2015. aug. 12. 20:56
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
75%
Nem vennék! Spóroljon rá és vegye meg magának. Kütyük nélkül is van élet, csak nektek ezt lehetetlen elképzelni!
2015. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
xboxot se? semmit?
2015. aug. 12. 21:01
 3/32 anonim ***** válasza:
62%
Ott van neki a számítógép!
2015. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
62%
attól függ. ha a képességeihez képest a maximumot nyújtja a tanulásban, szófogadó, nem csavarog indokolatlanul, ígéreteit betartja, nem hisztis, követelőző, akaratos, segít a ház körül, saját feladatait kérés nélkül teljesíti, akkor igen vennék. Perszer elmondanám, hogy amennyiben a felsoroltak közül bármelyik is változik negatív irányba, el is búcsúzhat tőle.
2015. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
39%
Hát nekem nem vettek volna, mert nem tudták volna megengedi magunknak. Én vennék a gyerekemnek ha lenne, de a korának függvényében megválogatnám hogy mivel játszhat. GTA V-ös max nagyon az én felügyeletem alatt.
2015. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%
Na de mire felügyelnél közben? Hogy vezetés közben ne csináljon karambolt? Hogy civileket ne lőjön le? Vagy mire?
2015. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vennék mivel több mint 1 havi fizetésembe kerül. Viszont mondanám hogy menjen diákmunkára, abból pedig megveheti magának, hiszen az az ő pénze.
2015. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
37%

@Deggial


Mert szerinted tiltásokkal többre megy az ember?

2015. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
57%

Nem. Tanulja meg kreatívan használni a PC-t, ugyanis játszani az is tökéletes. Ne követeljen a semmire horror árú dolgokat.

-Egy kocka

2015. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%

A konzol pénzkidobás. Egy számítógép sokkal többrétűbb használati eszköz, amit még hasznára is fordíthat - és fordít is. Játékra is tökéletesen alkalmas, még ha nem is a legdrágább alkatrészekből is áll.


Ha elég idős, keresse meg a rávalót és vegyen abból magának. Egyébként, spórolt pénzből is ki lehet hozni idővel, ha nagyon akarja.

2015. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!