Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyűlöl a nevelőapám, mit tegyek?

Gyűlöl a nevelőapám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állandóan üvölt velem,van,hogy meg is pofoz,ès rángat. Nem is szólók hozzá de már úgy is belèm köt. Mindig szekál valamivel,agresszív velem,nem tud halkan beszèlni. Nyáron nem aludhatok 8 óránál tovább. Nagyon rossz èletem van mellette,de anya nem fogja itt hagyni. A rendes apámhoz nem mehetek,őt nem èrdeklem,soha nem beszèltem vele.
2015. aug. 14. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Anyukád tudja, hogy bánt téged?

Hány éves vagy?

2015. aug. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szívlapáttal mellbe.
2015. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az attól függ hány éves vagy. Ha nem vagy még 18 akkor kérj az iskolában a tanárodtól vagy családvédőtől tanácsot mit tehetsz. Ha sérüléseid vannak mindenképp mutasd meg az iskolaorvosnak vagy egy általános orvosnak. Az orvos ha 8 napon túl gyógyuló sérüléseid vannak akkor kötelezően feljelentést tesz családon belüli erőszak vádjával és kirendelnek melléd egy védőügyvédet. De egyébként ez egy nehéz és siralmas procedúra és ha anyád eddig nem állt melléd ezek után se fog. Valószínű rosszabb lesz ha netalán úgy alakul hogy nem tudnak érted mit tenni a családvédők. Bérelj fel valakit és veresd meg a fa...ba. Ha megfenyegetik hogy ez meg az lesz ha bánt téged az hatni fog, de csak akkor ha igazán jó embert bérelsz. 3. opció: Ha hatalmas gáz van pattanj meg otthonról. Én azt tettem.
2015. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is kb. ugyan ez a helyzet. Egyszer az én nevelőapámnak az volt a baja, hogy túl hangosan vettem levegőt. Apámmal pedig szoktam beszélni,de arról a férfiról hallani sem akar.
2016. febr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!