Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám eltörte jobb lábát,...

Anyám eltörte jobb lábát, ezért mindent nekem kell csinálnom, de sehogy sem jó neki!?

Figyelt kérdés
Szóval pár hétig ágyhoz van kötve. Én vagyok egyedül lány a családban. Elvégezném a teendőket (főzés, mosás, mosogatás stb. ) De minden rossz neki.. A múltkor pl. levittem a szemetet, de elhord minden sz.rnak, hogy nem kellett volna kivinnem. Mosásnál elmondja, miket dobjak a gépbe. Ez meg is történt, aztán ugye zúgott a gép, és nem hallottam, hogy kiabál. Kifelejtett valamit, és ismét én vagyok a sz.r, mert nem hallottam meg...Most meg már mindenki velem ordibál.. Most tényleg velem van a baj? Amúgy kevesebb, mint két hét, és költözöm. 20/L

2015. aug. 19. 10:30
 1/6 A kérdező kommentje:
És azt mondják, inkább ne segítsek semmit.. Kérdés, akkor ki fog?
2015. aug. 19. 10:32
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
akkor ne is segíts, ha cserébe csak ezt kapod... anyám csípő műtétje után is elvolt és nem hagyta hogy segítsek neki, akkor törött lábbal is el lehet az ember
2015. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj egyszerüen nem bírja elviselni hogy nem tudja elvégezni a házimunkát valószínüleg jobban szereti ha saját maga végzi a munkát úgy ahogy ő szeretné.
2015. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én anyukám is jobban szeretné maga elvégezni a munkát, de egyszer sem hülyézett le és nem kiabált, pedig fájt neki a műtétje, szimplán a családod nem akarja igazán a költözést ezért uccsó napjaidat még megédesítik-.-"
2015. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Ha te vagy az egyetlen lány a családban, akkor azért vannak mások is. Sehol sincs elöírva, hogy CSAK egy lány végezheti a házimunkát.


Ha anyádnak nem teszik, amit csinálsz, akkor n csinálj semmit.

2015. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csinálják meg azok, akik nem lányok, biztosan sokkkkkal ügyesebbek lesznek. Te pedig törődj a csomagolással, hamarosan költözöl.
2015. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!