Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálj ezt az anyám?...

Miért csinálj ezt az anyám? Nem értem.

Figyelt kérdés
Összeköltöztünk a párommal és hát még nincs sok bútorunk. A szobámból elhoztam az íróasztalomat és a számítógépem, de a kanapémat és a szobabútoromat ott hagytam, hogy majd azt veszünk mi. De nem találunk semmi normális kanapét vagy ülőgarnitúrát, csak ami már drága lenne nekünk. Ezt elmeséltem anyukámnak is, aki utána felajánlotta, hogy vigyük el az én kanapémat, ő amúgy is majd gardrobot akar csinálni a "gyerekszobámból", így semmi gond. Oké, már épp beszéltük az időpontot az utánfutóssal, aztán felhívtam anyukámat is, hogy szóljak neki, erre meg hallottam a hangján, hogy elbizonytalanodott, meg olyanokat mondott, hogy akkor majd ő vesz oda másik kanapét, meg hogy végülis még ott van nekik a nagy sarok ülőgarnitúra, ha ott alszik valaki akkor tud azon is aludni... Eléggé meglepődtem ezen, rá is kérdeztem, hogy mert altat valakit a szobámban vagy mi? Ja nem, csak hogy ne legyen üres a szoba... Meg vigyük el nyugodtan a kanapét, nem baj, majd vesz másikat... De hát nem értem, én már nem költözök haza, akkor nem értem most miért gondolta meg magát... Meg akkor minek ajánlotta fel, ha mégsem akarja hogy elhozzuk?
2015. aug. 21. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán megviseli hogy elköltözöl, újra kell gondolnia a jövőt, és hezitál, mi hogy lesz jobb. Én mikor elköltöztem, anyám azt mondta vigyek amit szeretnék, a szobám azért megmarad ha visszajönnék. Mikor 1-2 hét múlva átnéztünk, szobám át volt alakítva, anyám képére formálva, szó szerint kitett. :D Nem hiszem, hogy konkrétan a kanapé hiányozna anyukádnak. Ez kifogás. Lehet inkább a leválásod aggasztja időnként. És ezzel a hezitálással törleszt,h nem csak magadat fosztod meg tőle, de még a kanapét is vinnéd, mi marad belőled. Ha úgy érzed beléd rúg, az azért van, mert Ő érzi úgy,hogy bele van rúgva. :) Beszéljétek meg, szerintem jó fejek vagytok mindketten. :)
2015. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hát nem értem, kb 10 percre lakunk egymástól, még azt se lehet mondani, hogy olyan messzire költöztem, hogy tapintható lenne a hiányom... A tesóm is még otthon lakik, tehát még a "gyerektelenség" sem "fenyegeti".
2015. aug. 21. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi történhetett, hogy (valószínűleg) a tesód akar haverokat vendégül látni, esetleg ő mégis úgy gondolta, hogy meghagyja vendégszobának, rokon bejelentkezett látogatóba stb, stb. Még az is előfordulhat, hogy ő akar külön hálószobát (nem tudom, édesapád él-e még, változó korban az én anyám is külön szobában aludt a hőhullámai miatt, mert apám melegben szeret aludni.) Nincs arról szó, hogy nem akarja odaadni nektek a kanapét, nem kell ebből kombinálni. Ha találkoztok és rákérdezel, majd elmondja.
2015. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem tudja ezt megmondani? Miért kell akkor azt hazudni, hogy hát csak ne legyen üres a szoba?
2015. aug. 21. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem NEM hazugság, csak menetegzözés - az ok meg az, hogy nem akar megbántani, hogy megis meggondolta magát
2015. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!