Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnék fájdalommentesen...

Hogyan tudnék fájdalommentesen elszakadni édesanyámtól?

Figyelt kérdés
Mostanáig ő volt a mindenem, a legjobb barátnőm,a lelki támaszom, a kősziklám és a világon mindennél jobban szerettem viszont tett illetve mondott valamit ami miatt hatalmasatt csalódtam benne illetve a kettőnk kapcsolatában. Nagyon szevedek, fel akarom hívni de valahányszor kézbe veszem a telefont elfog az undor és rendkívüli kiábrándultságot érzek.És ez már hetek óta így megy. Nagyon fáj ez az egész.Hogyan távolodhatnék el tőle minél gyorsabban és könnyebben?
2015. aug. 22. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha meg szabad kérdezni, mit tett? Nem tudjátok már megbeszélni? Akkor sokkal könnyebb lenne tovább lépni is szerintem, és talán nem undorral gondolnál rá.
2015. aug. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnék a helyedben kibékülni mégiscsak az édesanyád megszeretted is tehát lehet csak hirtelen felindulásból mondta.

Amúgy hobbival és barátokkal könnyen megoldjató

2015. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megoldható *
2015. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem szeretném megosztani az okot..túlságosan személyes.

Most is nagyon szeretem, azt hiszem...de rá se birok nézni anélkül hogy ne törne fel bennem minden indulat és csalódás.

Szeretném megbeszélni vele...de még egyszerűen nem bírok beszélni vele.

2015. aug. 22. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi történt, nem is igazán számít, de majd idővel jobb lesz. Lehet, hogy most még nem tudsz neki megbocsájtani, de később lehet, hogy igen. Vagy ha nem akkor a távolság segít. Bár szerintem még te sem tudod, hogy pontosan mit akarsz.
2015. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fomlang válasza:
Áss a mélyre. Gondold át, mit tettél vagy mondtál, amire ő így reagált. Nem te okoztál-e neki valamivel fájdalmat?
2015. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!