Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lopott meg az anyám?

Miért lopott meg az anyám?

Figyelt kérdés

Az anyám felvett a nevemre hitelt mivel én hitelképes voltam.Azt igérte fizetni fogja,de egy fillért sem fizetett.

Hogy teheti meg ezt egy anya a saját lányával?

Ès ha szòvá merem tenni azt mondja mi is segítettünk.



2015. aug. 22. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

jelentsd fel

okirat hamisításért

am meg hogy a fenébe sikerült neki ?

2015. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

vannak ilyenek, és ennél rosszabbak is.

vannak olyan szülők akik kivágnak mert nem tetszik a barátnőd és utána életük végéig rád sem nyitják az ajtót hogy élsz-e? fel sem hívnak, stb. (személyes eset)

2015. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
88%

Szerintem nem hamisított, hanem a lánya volt olyan ostoba, hogy felvette mert az adott szót, amit semmilyen bíróságon nem fogadnak el.


Öreg hiba.

2015. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Te gondolnad hogy a sajat anyád vagy a testvéred becsap?

Kibe bizzáll ha nem a saját véredbe?

2015. aug. 22. 18:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltam volna, mindaddig, amíg be nem következett.

Senki helyett nem szabad hitelt felvenni, még akkor sem, ha megígéri, hogy fizetni fog.

2015. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
78%
Harmadik válaszoló vagyok. Volt idő, amikor még bíztam bennük, de ennek akkor lett vége, amikor már a télapóban sem hittem. Attól, hogy kipottyantott még ugyanúgy átverhet. Még több oka is van rá mert utána jön az, hogy ő tartott el téged 18 évig és most jön a törlesztés a részedről.
2015. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Oka volt annak, hogy ő nem volt hitelképes.
2015. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak magadban bízhatsz. A saját vér ilyen esetekben sokszor semmit sem számít.Elég gáz, de sajnos ez van.
2015. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Amado atya ***** válasza:
100%

Drága tanulópénzt fizettél.

Örök törvény: Hitelt senkinek, soha sem. Még ha családtag is az illető.

Vagy ha igen, közjegyző/ügyvéd által hitelesített papíron lefektetve a visszafizetés pontos menetét.

Ha nem fizet -bíróság.

Ha nem tud fizetni: Jelzálog a házra-lakásra, visszakapod a pénzedet, tőlük meg vonják.

Saját tapasztalat.

Elég volt egyszer ráfázni. Másodszorra lepapíroztuk. Persze, azóta én vagyok a szemét, hogy elzálogosították a rokon kecóját, viszont én egy összegben visszakaptam a belefeccölt pénzemet...

2015. aug. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!