Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szabályosan vezettem, mikor...

Szabályosan vezettem, mikor egy bmw belém jött hátulról. Szerencséje senkinek nem esett komolyabb baja, el lett intézve a dolog, de amikor felhívtam édesanyámat érdekes beszélgetést folytattunk. Ti mit gondoltok az alábbiakról?

Figyelt kérdés

- Szia anya, balesetem volt a XY úton, belém jöttek.

- Micsoda? És a kocsi?


... Szóval csak szerintem szomorú, hogy nem azt kérdezte, hogy hogy van a fia, hanem hogy mi történt az autóval? ( Mielőtt nekem támadnának, egyszerű suzuki melyet a saját pénzemből vettem és van pár év tapasztalatom is.) Szóval nem azt kellett volna egy anyának kérdeznie, hogy " De jól vagy? Nem esett bajod?"



2015. aug. 22. 21:42
1 2 3 4
 1/34 szántóvető ***** válasza:
73%

ez elég szomorú.ennyit érsz a szemükben,ennyire vagy fontos nekik.a kocsi a lényeg,remélhetőleg az megúszta.

tényleg mi van a kocsival? :)

2015. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem hallotta a hangodból, hogy semmi bajod. Nem úgy kezdted, hogy kórházban vagyok, nem is a kórház hívta fel őt.
2015. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
32%
1: igazad van! A kocsi fonrosabb! Kérdező: nem kérdezted + anyádtól?? Én azért inkább Őt kérdezném + és nem itt...
2015. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem itt, mert aztán úgy gondoltam, hogy ez normális és csak túlreagálom pedig nem is nagy ügy.
2015. aug. 22. 22:34
 5/34 anonim ***** válasza:
28%

szerintem normális, ahogyan reagált.

amikor egy motoros belerepult az automba..és szállt 4 métert..sirva, orditva hivtam a férjemet..egyértelmu volt, h nekem nincs bajom, kulonben nem én, hanem a korház vagy a mentosok hivták volna fel...

én meg amiért sirtam, az az auto volt, féléves, szalonbol vett auto.. (jah, és azért nem az emberért aggodtam, mert mire én arrébb álltam o már felállt és épp haza akart sétálni..)

2015. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
75%
én azért megkérdeztem volna, hogy hogy vagy...
2015. aug. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is nagyon rosszul esne! Mint ahogyan esett is pár éve, amikor egy részeg elütött engem biciklivel. Mikor fölhívtam a férjemet, hogy nem megyek haza munka után, ne várjon, mert elütöttek, és be kell vinni a kórházba, akkor az első kérdése az volt hogy mi van a biciklivel, mert hogy nem régen vettük 40 ezer forintért... Annyira zokogtam, amikor odaért a mentő, hogy azt hitték nagy fájdalmam van, én meg mondtam, hogy nem fáj semmim, csak a lelkem.
2015. aug. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
34%
Tőled senki nem ismeri jobban az anyádat. Tudod te a kérdésre a választ is!
2015. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
66%
Hallod, még ha részegen az ő kocsijával mentél volna, ami a munkaeszköze, és ami nélkül mozdulni sem tud, de így, hogy a sajátod, és ő először a kocsira kérdez rá...Nekem is rosszul esett volna. Ok, hoyg te összeforssz, ha eltölrt vlamid, a ocsit meg drága pénzen kell javíttatni, de akkor is...nekem ez olyan lenne, mintha egy betegség esetén is arr agondolna, hogy fú, de sokba lesz a gyógyszer, vagy hogy jaj, meg ne haljon, mert egy vagyon a temetés.
2015. aug. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
78%
Tok mindegy, h a kérdező hívta az édesanyját, vagy a mentősök, az elso kérdésnek akkor is az kellett volna lennie, h veled minden rendben van e. Ettől függetlenül ha amugy hiba vagytok és életed során mindig jol bánt veled, akkor most lehet, h egyszerűen csak figyelmetlen volt (jo, nevezhetjük bunkonak is), és akkor lépj tul rajta, vagy tedd neki szóvá, ha nagyon nyomja a lelked.
2015. aug. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!