Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ha a 7 éves...

Ti mit tennétek ha a 7 éves kislányotoknak olyan szemöldöke lenne mint Brezsnyevnek? Kiszednétek?

Figyelt kérdés
Ő magát csúnyának látja, de nem tudja megmondani mi benne az. Szép kislány aranyos arccal, csak a szemöldöke valóban összenőtt, rengeteg... szülőként mit tennétek, mi a helyes? Így hagynátok? Csúfolják sokat, de mégis csak 7 éves..

2015. aug. 23. 10:29
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Kozmetikus megoldja.
2015. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
7%

7 évesen még kicsi ahhoz, hogy hozzá nyúlhass, kár nélkül.

Meg kell várnod, míg a másodlagos nemi jegyek megjelennek nála hormonálisan, ez kb 10-12 éves kor.Utána lehet.

2015. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
96%
A gyerekek nagyon kegyetlenek tudnak lenni, főleg ebben a korban. Maradandó károkat is okozhatnak benne az állandó csúfolódások...én kiszedném, hiába csak 7 éves. Azért ez nem egy olyan durva dolog, hogy ilyen extrém esetekben sem lehet megtenni a gyerek érdekében.
2015. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
94%
Ha valóban ronda akkor én kiszedetném... ;) Szerintem vidd el egy kozmetikushoz! :D
2015. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
89%

Középen egy kicsit kiszedném, vagy esetleg még alul pár szálat. Nem formára igazítani, hogy látszódjon, csak épp egy picit.

Tudom nem ide tartozik, de nekem a lábam volt nagyon szőrös, anyukám sokáig nem engedte leszedni, pedig iszonyatosan jót tett volna a lelkivilágomnak. Kb. a fellegekben jártam úgy megkönnyebbültem, mikor végre szabadott.

Szóval gondolkodás nélkül a kis igazításra szavazok a csúfolódás elszenvedésével szemben!

2015. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
94%

Hiába 7 èves, a gyerekek nagyon gonoszak ès kikezdenèk őt.

Szerintem is vidd el kozmetikushoz, ő èrti a dolgát.

Hátha találtok valami alternatív megoldást.

Bár szemèly szerint èn a csúnya rèszt kiszedettetnèm neki.

2015. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
93%
Én elvinném kozmetikushoz,ő pont annyit és úgy csinàlnà meg, ami csak előnyére vàlna.Nem szabad hagyni, hogy csúfoljàk, plàne ha olyanról van szó, amin lehet segíteni.
2015. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
94%

Természetesen, ha előnytelen, akkor nyilván elvinném szakemberhez (értsd: kozmetikushoz), és kiszedetném. Minek szívatni azzal, hogy kínozzák, és utálja magát? Később, mikor már megérti a dolgokat, sosem fogja megbocsátani, ha ilyen egyszerű dologban nem segítesz neki. Ez még csak nem is valami maradandó, vagy potenciálisan káros, mint pl. egy műtét.

A szemöldökszedés és szőrtelenítés amúgy sem korhoz kötött, hanem szükségességhez. Ha neki már 7 évesen kell, akkor ez van.

2015. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
94%

Segíts rajta, vidd el kozmetikushoz!! :( Olyan komplexusok alakulhatnak ki ilyen miatt gyerekkorban, hogy kihat a későbbi életére.. kisebbségi komplexus és társai.. és az szomorú dolog lenne, hogy olyan miatt csúfolták évekig, amin könnyen változtatni lehetne. A saját magáról való ítéletalkotásban is előnyére válna, nem lenne szomorú miatta.

Nem kell vonalzó szerűre kiszedni, csak annyira, hogy "normális" legyen. Ne csúfolják már több évig, amíg nem lesz elfogadható, hogy kiszedegeti 5-6-7. osztály fele... :( Ne úgy élje meg az általános iskolát, hogy folyton piszkálták. Az eszköz a te kezedben van, ne úgy gondolj a szemöldökszedésre, hogy divat céllal csinálod, mert nem, csak egy kislány életét akarod jobbá tenni! Tedd!


Ha a kozmetikus szépen kiszedi, visszafogottan, azután már te is tudod otthon néha. 7 éves, nagylány már, magyarázd el neki nyugodtan, hogy senkit sem bánthatnak amiatt, amin változtatni lehet, és ez a változtatás természetes.

2015. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
87%
Igen, kiszedetném, legalább középen, főleg, hogy zavarja.
2015. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!