Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyukámat...

Hogyan győzzem meg anyukámat hogy alkalmanként elengedjen szoliba? 15L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos hófehér bőrrel születtem,ami elég nehezen barnul,de ha barnul akkor se kell sok idő neki hogy lekopjon.Kicsit anyajegyes típus vagyok,de eddig nem volt semmi baj velük.

Nagyon nem szeretem a sápadt bőrömet,önbizalomhiányos vagyok miatta.Most ne gondoljátok azt hogy egy tipikus szolis p***a szeretnék lenni,heti 1 alkalom elég lenne.Az anyajegyeimet meg persze védeném,legalábbis ami nagyobb.

Anyát is megértem hogy félt,én is tisztában vagyok a veszélyeivel,viszont szerintem időigényesebb is mint a Napon heverészni órákig,nem sokszor van ilyen napom,meg egyszerűen én nem bírok olyan sokáig egyhelybe maradni és izzadni.

Nemrég nyílt a közelben egy nagyon igényes szolárium,oda mennék,tehát ott nem tojják le hogy milyenek a csövek.

Szerintetek mit csináljak?


2015. aug. 30. 17:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
normális helyen 16 év alatt nem is mehetsz szolizni.
2015. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Pár velem egykorú is jár oda.
2015. aug. 30. 17:31
 3/27 anonim ***** válasza:
69%
Csokolj kezet anyádnak!
2015. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Na jó,ennyi volt...

Kiírtam egy normális kérdést,erre így kell válaszolni ezen a degenerált oldalon...

2015. aug. 30. 17:37
 5/27 anonim ***** válasza:
15%
a te pénzedből fizetnéd?
2015. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Igen,van pénzem.
2015. aug. 30. 17:40
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
kérdező, akkor annyira nem lehet jó a hely, én eddig jópár szoliban megfordultam, de 16 év alatt egyáltalán, 18 éves kor alatt pedig szülői beleegyezéssel lehet csak menni. Te pont a legveszélyeztetettebb kategóriába tartozol. Megértem, hogy zavar a fehér bőröd, de esetleg önbarnítózás nem jöhetne szóba?Ráadásul heti egy szoli nem is sokat ér, hacsak nem 14 percre mész, azt meg a te bőröd nem bírná.
2015. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
65%

Latom mar megjelent a pénzközpontú vàlaszoló is..15 éves gyeremtől nem sajnàlnék semmit es nem is varnam el,hogy sajat penzbol fizessen valamit,mert meg nem is dolgozhat...inkabb a tanulasra koncentraljon..

A szolirôl meg az a véleményem,hogy jobb lenne elfogadni magad úgy ahogy vagy.De ha ezen múlna az önbizalmad,akkor néha elmehetnél 16 éves korodtól. De persze örülnék ha elfogadnàd,hogy ilyen a bőrtípúsod.Anyukadnak meg igy mondd el ahogy itt leirtad..hogy miert szeretned es hogy nem szeretnel megvaltozni

2015. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%

"Szerintetek mit csináljak?" - Szerintem fogadd el, hogy fehér bőrű vagy! Nem a barnaságon múlik a szépség. (Régen az arisztokrácia színe volt, barna csak az volt, aki a földeken dolgozott.)

A természetesség a szép - ebből a szempontból a szoli nem különbözik a plasztikai műtéttől.

Mégis, hogyan védenéd az anyajegyeidet? leragasztod? szerinted nem lennél röhejes a ragasztók helyén maradó fehér foltokkal? Az, hogy az anyajegyeiddel eddig nem volt baj, akkor marad így, ha hanyagolod a szolit. Egyébként meg, nem csak a már meglévő anyajegy okozhat gondot, hanem az is,ami éppen a szoli miatt alakulhat ki.

2015. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%
Én csak azon gondolkozom... Mi a f#sznak?
2015. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!