Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek? (vigyázat,...

Ti mit tennétek? (vigyázat, hosszú magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Szóval...lenne egy szerelmed,aki mellett tényleg megnyugodsz és némi kis boldogságra lelsz.Nos,családi probléma ütközött be,egész nyáron se csavargás, se barátok,se facebook, se a szerelmed. Szeptemberig.

Hogy,bizonyítsák a szülők azért fontos vagy nekik,felkeresik a szerelmed és házhoz hozzák. Heti 2x találkozhattok plusz egy idő után hétvégente.

Családi viták újra felbukkantak,mindenbe beléd kötnek(belétek) szakítanod kell vele végleg. Ráadásul,nem te szakítasz vele hanem anyád vágja a barátod/barátnődhöz a kellemetlenséget.

Barátod/barátnőd bedurvul(jogosan) veszekedik a szülővel tiszteletlen lesz.

Később a facebookod újraaktiválódik, az ex-ed néha-néha érdeklődik irántad,hogy még szeret!

Szeptember újra felkeres,hogy utolsó második esélyt szeretne tőled, és szüleidtől. Beszélsz apukáddal, ő megérti,neki is fáj hisz a boldogságot szeretné,de ő soha nem fog tudni neki megbocsájtani. Azt döntesz ami szeretnél,de ha őt választod az apukád(személy szerint nevelő) kilép az életetekből. Ja,ráadásul már többször el akarta hagyni a családot, de te mindig megállítod,mert szereted,szükséged van rá(nagyon jó bizalmas embered) és anyukádnak is. Nagyon fáj neked, hisz újabb(!!!) nehéz döntés alatt állsz, egész nyáron bizonyítottál, de már ott tartasz csak azért várost váltanál(iskola),hogy feledj és ne emlékeztessen a múltra holott tudod, nem lesz könnyű felejteni.

Ja,ráadásul azért is beléd kötnek,ha pl.elmész bulizni (csodák-csodájára elengedtek.)és nem írsz nekik,mert roppant jól szórakozol nagyon jó társaságban a barátnőd anyukájának telefonszámát is elküldöd hozzá írod,hogy "Tessék! :) " és ezt hogy merted, és 2napig sírtál egész nap a szobádban,olyanokat vágott hozzád....

Őszintén 16-17 éves lány vagyok, elegem van ebből az egészből, lelkileg rottyon vagyok, nem engedik,hogy elköltözz de már többször is összepakoltál.



2015. szept. 17. 20:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
60%

nem értek mindent, de a nevelőapád zsarol, ez undorító dolog, majd akkor fogod megérteni ennek a horderejét, ha 10-15 évvel idősebb leszel.

Ne engedj a zsarolásnak, menjen, ha akar. Ne a te áldozatodon múljon ez. Aki menni akar, az megy, nem azon fog múlni egy felnőtt ember döntése, hogy a nevelt lánya kivel jár.

Nagyon furcsa a nevelőapád, ezt valahogy gondold át, és értsd meg.

Amúgy nem értem, mi a baj a fiúval azon túl, hogy a szüleid nem szeretik, szerintem ezzel nem kell foglalkozni,ha ennél több baj nincs vele.

2015. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!