Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyek búcsút az Édesanyá...

Hogy vegyek búcsút az Édesanyámtól?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Egy pár napja békültünk ki Anyámal. Már lassan egy éve voltunk haragban, ami úgy kezdődött, hogy nem bírta elfogadni a barátnőmet és mindent be vetett, hogy a kapcsolatunk ne működjön. Nagyon kifordult magából, az előtt nem is gondoltam volna, hogy így össze tudunk veszni, mert az én Anyám olyan asszony, aki mindent meg adott a fiának ennél jobb gyermekkort el se tudnék képzelni, amit ő adott nekem. De mégis annyira ellenszenves volt számára a Kedvesem, hogy levelekkel zaklatta, fenyegette. Közben barátnőm teherbe esett mára már a nyolcadik hónapban jár. Nagyon örülünk neki és várjuk a babát, de anyut ez sem hatotta meg.( Ez az én szemszögem, de tudom jól, hogy a veszekedések során én is megbántottam öt nem egyszer elég keményen.) Mivel szerelmemel azt szeretnénk, hogy a kisfiunk ne nélkülözőn semmiben, úgy döntöttünk ki költözünk Kanadában, mivel neki vannak kint rokonai akik már munkát is szereztek nekem és a körülmények tényleg sokal jobbak.

Kedvesem előre ment ki Kanadába, mivel a kilencedik hónapban már nem akartuk, hogy repülőgépre szálljon, de nekem még maradtak intézni valóim. Egy pár napja elmentem Anyámhoz aki sírva fogadott és atölelt. Most úgy érzem olyan jó lehetne a kapcsolatunk mint régen és elmegyek.

Közeleg a nap mikor indulok és nem tudom, mit mondhatnék vagy tehetnék amivel örömet okozok neki és kicsit meg vigasztalni. Milyen búcsú ajándékot vegyek neki? Hogy vegyek tőle búcsút?



2015. szept. 22. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kosd fel a gatyad canadaban...
2015. szept. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom h van-e sz.gepe, de ha nincs akk vegyel egyet h tudjatok mindennap beszelni. Sztem orulne
2015. szept. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
A bocsánatkérés előtted ismeretlen fogalom?
2015. szept. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elobb kellett volna hozza menni. A gyerekedrol tud egyaltalan?


Vegyel neki pc-t es tartsd vele a kapcsolatot. Amugy meg allj ele es mond meg neki. Gondolom nem 2 napja tudjatok a koltozest. Elobb kelett vona elmondani!

2015. szept. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kétségbeesésében sírt, mert talán elgondolkozott azon, hogy a fia elköltözik egy másik kontinensre, de az is lehet, hogy ez egy újabb manipulatív húzása.

annak szívből örülök, hogy anyud a féltékenysége és a beteges hozzád való ragaszkodása miatt nem tudta elmarni mellőled a barátnőd.

Ez az élet rendje, a gyerekek kirepülnek a fészekből, akármennyire nem akarja, ezt neki is be kell látnia.

Van egy olyan mondás, hogy inkább távolról szeressük egymást, mint közelről utáljuk....

Lehet, hogy ha nem költöztetek volna ki Kanadába, mai napig gyűlölködne.

Biztosítsd a szeretetedről, nyugtasd meg, hogy majd rendszeresen hazalátogattok és neten is akár naponta tarthatjátok a kapcsolatot, csak ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljon.

2015. szept. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Sajnálom, de így lesz a legjobb"

Ha se a tte boldogságod, se az unokája nem érdekelte, mostmár ugyan bőghet. Én nehezen tudnám elhinni, hogy őszinte... De te tudod. Lehet leesett neki amúgy, hogy totál egyedül marad, mégha öltétek is egymást, mégis ott voltál a közelben, ennek meg búcsút mondhat.

Attól meg mondjuk a falnak megyek, hogy szerinted akármit javít a helyezeten, ha veszel neki valamit... Most komolyan, ilyenkor mi jár valai fejében, "hű veszek egy Herendi vázát és minden helyrejön?"

Ugyan kérlek. H van számítógépe neki is meg neked is, akkor tudjátok majd tartani a kapcsolatot és kész. Ha tényleg olyan marha fontos lennél, nem lett volna ez egy évig.


Utolsó: a rendszeres hazajárást azért elrős kamuzni, nem pár forintba kerül hazarepülni Kanadából, pláne nem rendszeresen... Alsó hangon 200 ezer és akkor megveszed honapokkal lelőtte TALÁN, de jó az még 400 ezernek is. 1 főre. Plusz majd 1 napot utazol ki- és becsekollással együtt.

2015. szept. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

A rendszeres hazalátogatást én is úgy értettem, hogy mondjuk évente 2 alkalommal, pl. nyáron és karácsonyra.

De a véleményem fenntartom, hogy az anyuka vagy így próbálja érzelmileg manipulálni a kicsi fiát, vagy most bepánikolt, hogy egyedül marad, de ha netán mégis itthon maradna a fia, ugyanúgy szemétkedne tovább.

2015. szept. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!