Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » '6 éves korom óta van ez,...

Xkalx3 kérdése:

'6 éves korom óta van ez, most lettem 17 éves, és apám az néha bántalmazott, és én egyrészt ezért akarok barátomnál lakni. Ilyen helyzetben mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés
Nevelő otthonban már voltam,s azt ki is hagyom.
2015. okt. 1. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

1. kivárod, míg betöltöd a 18. szülinapod, aztán oda mész, ahova akarsz.

2. kollégium

3. nagyszülők


Ha a szüleid nem akarják, hogy a barátodnál lakj, rendőrséggel is hazavitethetnek.

2015. okt. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Megkaptam a privátot. A szüleid a jelek szerint nem normálisak (egyik sem), esetleg a gyámügynél érdeklődhetnél, hogy ilyen helyzetben mit lehet tenni. Bár kérdéses, hogy amire intézkedésre kerül a sor, nem töltenéd-e be a 18-at, akkor meg már úgyis mindegy.
2015. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


Te beteg vagy, hogy nem tudsz értelmes mondatokat írni?? Akárhány kérdést is írsz ki a válaszok ugyanazok lesznek.

- megvárod míg 18 éves leszel, addig tűrsz

- nagyszülőkhöz költözöl

- kollégium

2015. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
A baratodnal mibol gondolod hogy jobb lenne? Ne legyel eloskodo, ha meg szakitotok hova a busba mennel miutan kirak a baratod :)
2015. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16 éves már bemehetsz egyedül a gyamhivatalnal és kervenyezheted a lakhely megváltoztatásat. Indokolni kell - a bántalmazást bizonyítani is, Meghalgatjak a szülőket és azt is , akihez koltoznel. Készül környezettanulmány is
2015. okt. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!