Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a kamasz 16...

Mit szólnátok, ha a kamasz 16 éves lányotok csináltatna piercinget (az arcára) és nem szólna nektek csak úgy menne haza egyik nap?

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 20:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%

Most a mit szólnátok kérdések hete van?

Rosszat szólnék...

2015. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
17%

Eléggé frusztrálna. Nem azért mert megcsináltatta, hanem mert nem avatott be.

Elkezdenék ordibálni, hogy takarodjon a szobába, és másnap reggel jobban jár ha anélkül a vas darab nélkül jön ki a szobából.

Majd amikor belátta, hogy hibázott, átbeszélném vele és mérlegelnék a dologról.

(Amíg én etetem, és nincs 18, addig én parancsolok)

2015. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%

Siman megkerdeznem, hol csinaltatta, majd szepen beperelnem a helyet, mert kiskoru, kellett volna a szuloi beleegyezes.

A befolyt penzbol meg elmennek nyaralni, ket hetre, magara hagyva hogy 6000-bol eljen meg. (es menjen szorakozni is.)

2015. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
76%
Megtörtént évekkel ezelőtt! Mit szólhattam volna? Az ő teste! Elmondtam a véleményemet,meghallgattam az övét és ennyi! Akkor is a lányom! Szemöldök,száj,fültágító--túléltük! Kinőtte a hülyeséget,kivette szépen a cuccokat!:)
2015. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
72%

"Amíg én etetem, és nincs 18, addig én parancsolok"

A legsz*rabb hozzáállás.

Vörösre akartam festetni a hajam, anyám kijelentette, hogy ameddig 18 vagyok és nincs saját keresetem addig nem.

20 évesen a saját pénzemből otthon lakva vörös lettem.

2015. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%
Ez az amíg itt laksz addig az van amit mondok a legrosszabb, leg hülyébb dolog. Az ilyen esetekben tudja a gyerek, hogy százszázalék, hogy nem engedik meg szóval azért is megcsinálja, jófej baráti viszonyt kell a gyerekkel tartani.
2015. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
15%
6-os. Mondtam egy szóval is, hogy szar volt? A lényege a mondandómnak az, hogy semmit nem érsz el a tiltással. Ha bölcsebb nálad a gyereked, megvárja ameddig már nem tudod megtiltani. De látom ez nem esett le.
2015. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
38%

Őszontén? Kiakadnék, HA rossz vele a kapcsolatom.

Nekem elég tinisek voltak a tiniéveim (bulik, pc, fiúk) Egyik nap egy pc-vel állítottam haza, természetesen a szülő tudta nélkül..Anyém annyit mondott, hogy ez király, annó neki is volt...

Szerintem, ha van olyan kapcsolat a zsülő-gyerek közt, akkor simán elmondható dolog.

2015. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
3as válaszoló a NŐ-t ki hagytad 😆😆
2015. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
29%

10-es te aztán nem vagy semmi. Még jó, hogy nem ilyen az anyám mint te. Ez csak egy ékszer...

Én ha szülő lennék, akkor először is jó kapcsolatot ápolnék a gyerekemmel. Ha szóba kerülne a téma, akkor bizony felvilágosítanám a piercingeket és a tetoválásokat illetően. A tiltással csak azt érném el, hogy egyszer csak pc-vel térne haza..

20/L

2015. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!