Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudtátok elfogadni...

Hogyan tudtátok elfogadni szüleitek új párját?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak,és hát szerintem egyik sem választott valami jól,de édesapám új párja látszólag kedves rendes asszony bár, nem nagyon ismerem mert, nagyon ritkán találkozunk mivel messze lakik (interneten ismerkedtek meg)!Egy kicsit úgy érzem hogy,az anyagiak miatt van apuval,és egyben irigylem is mivel apu minden féle jóval elhalmozza őt is és a nő két nevelt gyermekét is!A lányomat (3 éves) még nem tudtuk elvinni állatkertbe mert nem futotta rá,de apu a nőt és az ő két nevelt gyermekét elvitte már állatkertbe,vidámparkba,kékesen voltak,stb.. a kis unoka meg kb le van ejtve!Nagyon rosszul esnek ezek a dolgok! :( Mi a véleményetek?

2015. okt. 14. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi, hogy beleszólok, mert engem személyesen hálistennek nem érint a dolog, de egyértelmű, hogy ebben a szituációban te nem az új párt nem fogadod el, hanem apádat. Nem az új nő miatt ejti az unokáját, hanem mert olyan, amilyen. Ettől még jogosan bánt, engem is zavarna, de gondolom már az új kapcsolat előtt is ilyen volt az unokájával.


Mert ha nem, akkor viszont beszélni kell vele erről. Ezt próbáltad?

2015. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Az anyagi resze igaztalan, mert a te gyerekedet neked kell elvinni ideoda nem apadnak. O a sajat gyerekeirol kell gondoskodjon elsosorban, beleferhet ebbe nyilvan a parja ket gyereke is ha egyszer nevelt gyerekei.


Nyilvan elmehet ide oda az unokajaval is, az csak jo, de ez nem az o kotelessege hanem a tied.

2015. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Tehát felnőtt, gyermeket nevelő nőként azon sírsz, hogy abte gyereked nem jutott még el az állatkertbe, bezzeg apad elvitte már a nevelt gyerekeit.

Ne haragudj, de ad egy, gyereket akkor kell vállalni, amikor anyagi biztonságot tud neki nyújtani az ember és ebbe nem csak a minimum tartozna bele, ad kettő, a te gyereked apad unokája - mi köze azokhoz a gyerekekhez, akikkel együtt él? Picit el vagy te tévedve

2015. okt. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát én anyám eddigi összes paliját elüldöztem a háztól. Az egyiknek kidobtam a telefonját a házból aztán mikor utána futott kizártam..... azóta nem kereste anyámat.
2015. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik!Nem él együtt apu a párjával,csak akkor megy ha van szabad ideje!...és attól hogy nem tudom elvinni az állatkertbe a gyerekem nem azt jelenti hogy nincs meg mindene,csak épp arra nem futja!..és eddig azoknak a gyerekeknek se volt erre lehetősége,csak mióta apu van!Talán az a baj hogy,én sem kaptam meg ezeket a dolgokat aputól nem hogy az unokája!Mióta ezzel a nővel van együtt ha elmegy hozzájuk biztos hogy valahova elmennek kirándulni,vagy volt olyan hogy egy hétre elmentek nyaralni négyesbe!Mi egyszer voltunk nyaralni családostól mikor még együtt voltak anyuval,egyszer a Balatonon!Szóval apu nem ilyen,sose volt az a csavargós kirándulós fajta pedig meg tehette volna!
2015. okt. 14. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mostanra ért be. Továbbra se az ő dolga a te gyerekedrol gondoskodni. 2500 egy felnőtt jegy, 1900 egy gyerek - 7000 forint azért kellene hogy jusson arra, hogy a gyereket elvigyetek az állatkertbe. Értem hogy rosszul esik, de ez nem az apad dolga.
2015. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem élnek együtt akkor lehet,hogy még az udvarlás fázisában vannak,akkor meg még szép,hogy programokat szervez a szeretett nővel,a gyerekeket meg addig nem tehetik be a szekrénybe..
2015. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!