Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apam lopott tolem. Mit tennel...

Apam lopott tolem. Mit tennel ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem ertekrol, inkabb eszmei ertekrol van szo, konkretan a tesom 8 evvel ezelotti lakzijarol kapott egyedi cimkes palackozott palinka. Apamnak problemaja az italozas, de ilyesmire azert nem szamitottam. Nem ertem, hogy lophat valaki barmit is a sajat gyereketol?? Csaloddott vagyok es felfordul a gyomrom ettol. En reagalom tul?
2015. okt. 16. 23:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Együtt laktok, vagy hogy jutott az üveghez?
2015. okt. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen. Amig dolgozni voltam, bement a szobamba es elvitte. Kisebb gyujtemenyem van, azt hitte, nem veszem majd eszre, ha egy hianyzik. Viszont egyiket sem szandekoztam elfogyasztani, hisz amolyan emlekek kulonfele lakzikrol...
2015. okt. 17. 00:21
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Az alkoholizmus nagy úr, erősebb, mint az erkölcs! Hogy mit tennék: semmit. Itt nem a lopás a probléma, hanem az alkoholizmus, és furcsa, hogy téged az az egy üveg zavar, miközben az ő és az egész család életét tönkretevő alkoholizmust simán tudomásul veszed.
2015. okt. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%

Nem érted, hogy lophat? Úgy hogy beteg. Az alkoholizmus egy betegség.

Mégpedig az egész családot érintő betegség, ideje szembenézni vele.

2015. okt. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
3-4 írta jól. Itt nem a lopás a lényeg, hanem a betegség.
2015. okt. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
alkohol fuggokel egy háztartásban inkább zard el a piakat.. olyan mint kecskere bizni a káposztát!! kérdező, nyugodtan szembesitsd vele, hogy észre vetted, és milyen rosszul esett neked. mást nem nagyon tudsz tenni
2015. okt. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

mikor a címet láttam csak, rögtön beugrott a szó: alkohol.

Ezen kellene segíteni, mert ez csak az első lépés. Ha mélyebbre megy, sokkal nagyobb bajok lehetnek.

2015. okt. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Hát, ha tudod, hogy édesapádnak problémája az alkohol, ne tarts gyújteményt. Elhiszem, hogy mérges vagy rá, de lehet nem konkrétan emiatt az üveg miatt, hanem valójában azért, mert beteg. Ez legyen a legkisebb gondod, szenvedélybetegségből iszonyú nehéz kigyógyulni...
2015. okt. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
Kezdjük már el sajnálni a mocskos alkoholistát aki a saját gyerekét lopja meg :D
2015. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha úgysem akartad meginni, ami az üvegben volt, akkor ne rágódj miatta, ha megvan még az üvege, akkor azt továbbra is megtudod tartani a gyűjteményedben hiszen az a lényeges az üveg, nem?Számára nyilván nem volt ereklye értékű.Max zárd el valahová a féltett üvegeidet.Az a baj, hogy a piásra ha rájön az ihatnék, semmi sem szent.

Nem, nem betegség, hanem egyrészt gyengeség, másrészt csúf tulajdonság, harmadrészt meg takarózás ezzel a "betegség" dologgal!Hogy lehet betegségnek nevezni olyasmit, amit az ember önként választ?

2015. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!