Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim lehet válni fognak....

Szüleim lehet válni fognak. Megkérdezték kit választok. Kit válasszak?

Figyelt kérdés

A szüleim válni fognak... Kit válasszak?

Anya... Törődik velem... Ha tud mindent megvesz... Kedvesebb.... tud főzni....Jobban beszélget velem.. apa.... Jobban el tud tartani anyagilag... Nem tud fozni... Mosni


2015. okt. 17. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Akivel jobban szeretnél élni.

Lehetőleg ne tőlünk várd erre a választ!

2015. okt. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Hagyd őket és gyere hozzám, ha tizennyolc év alatti lány vagy, ha nem akkor válaszd az apád, mert ő gazdagabb.
2015. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
12F vagyok.
2015. okt. 17. 16:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyádat, mert egyértelműen ő tud rólad a leírtak alapján jobban gondoskodni.


Édesapád a válás után is édesapád marad, ugyanúgy fogsz zsebpénzt kapni valószínűleg, és anyukád is kap majd gyerektartást utánad, így könnyebben tud majd rólad gondoskoni is.

2015. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

szegény gyerekek... ez kb olyan kérdés, hogy "melyik lábadat vágjuk le a jobbat, vagy a balt?"

ne az anyagiak alapján válasszál, hanem inkább azt akiben jobban megbízol, közvetlenebb a kapcsolatod...stb..és persze ragaszkodjál a másikukhoz is...

2015. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem mond nekik, hogy egyik héten egyiknél másik héten a másiknél.
2015. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontos hogy tudasd mindkettejükkel, hogy szereted őket, a választásodtól függetlenül. Nyilván tisztában vannak vele hogy egyiküknél lehetsz elhelyezve, de szülőként szerintem nagy törés lehet érzelmileg, hogyha a másikukat választod. Mintha nem lennének elég jó szülők. Ha anyukáddal jobban kijössz, jobban tud gondoskodni rólad fizikailag (étel, tiszta ruha stb) és lelkileg is, akkor válaszd őt. Még 12 éves vagy csak. Később majd többet igényled apukád társaságát, mert lesznek dolgok, amit egy férfival könnyebb megbeszélni, és lehet hogy az érdeklődési köröd is olyan lesz mint az apukádé. Semmiképpen nem a pénzük motiváljon. Úgyis kapnak majd gyerektartást utánad.

Ha rá lehet őket venni és a feltételek adottak, akkor lakhatsz felváltva mindkettejüknél.

2015. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Nekem idén váltak el a szüleim (13/L) és én anyukámat választottam. Akárkivel beszéltem mindig elmondták, hogy ebben a korban az anyukámnál a helyem. És tényleg jól választottam, de azóta apukámmal nem igen tartom a kapcsolatom. Néha találkozunk amikor ott vagyok, de oda igazából tesóm miatt járok. Elötte mindent megtett hogy lásson, de most már úgy érzem próbál elfelejteni engem, az anyukámmal együtt..:(
2015. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
19F szüleim szintén elváltak. Apámnál maradtam, viszont anyámnál akartam, de suli, munka miatt ez nem volt kivitelezhető. Nagyon sajnálom hogy apámnál kell rohadnom. Szóval ha anyuddal jössz ki jobban, akkor nyilván őt válaszd.
2015. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp a pénzt kövesd, ha egyébként mindkettőjüket szereted.
2015. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!