Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ha a...

Szülők! Mit szólnátok ha a lányotoknak orosz barátja és szeretné bemutatni nektek egy vacsora keretében?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy szeretettel várjuk.
2015. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Megkérdezném mit főzzek, van-e ételallergiája.


Hacsak nem 15 a lányom,akkor igazából mindegy milyen nemzetiségű,hol él. ( ha 15,akkor is lehet orosz, csak lakjon közel,oroszországig nem engedem egy randiért)

2015. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Jöjjön csak bátran.
2015. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Megkerdeznem miket szeret, van-e valami allergiaja es mennyire jo az angolja (oroszul nem tudok).
2015. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen mindegy hova valósi, milyen nemzetiségű, én két dologra hívom fel a lányom figyelmét pár választásnál hogy figyelje mennyire megbízható, és milyen az alaptermészete. Ha jó fej kedves, udvarias, nincs kifogásom ellene. A lányom 2 évig volt együtt egy cigány fiúval, eleinte rettegtem, de amint megismertem már tudtam hogy nem olyan mint a többsége. Tudott viselkedni, nagyon udvarias, jó fej sosem kunyerált semmit tőlem, a családja is nagyon jó módúak, tisztességes állásuk van, tisztességesen élnek, sima átlagos család, semmi baj nem volt velük. A szakításuk oka is az volt hogy kihűlt a szerelem mióta a srác egyetemre jár. Okos is, mérnöknek készül, van is hozzá érzéke és tudása is, mellette igaz hogy a történelem a kedvenc téma köre de ebből nem tud megélni, tanár meg nem akar lenni semmi áron mert tudja milyenek a mai diákok az iskolákban neki nem lenne ehhez idege.

A lányom jelenlegi barátja vagy is udvarlója egy kedves lányomnál 2 évvel fiatalabb felvidéki srác, itt laknak a szomszéd városban mivel közel a határ, semmi baj nincs vele, igaz csendes meg félénk de nagyon jó fej, intelligens, udvarias, nincs vele baj. Anyukája cigány mert ő jött érte autóval, de ő is nagyon rendes, jó fej hölgy, apukája meg német állampolgár, erős akcentussal beszéli a magyart, meg törve, ő szlovákul meg németül beszél jól mert tolmácsként dolgozik nagyobb cégeknél.


Engem nem érdekel hogy a 20 éves lányom milyen fiúval van együtt, lényeg amit korábban írtam.

2015. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát az én fiúm nem annyira csendes meg szerény:(
2015. okt. 17. 18:57
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Behűteném a vodkát
2015. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt viszont szereti :-)
2015. okt. 17. 19:27
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
Vovának lett barátnője?
2015. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

#6


Azert viselkedni csak tud, plane ebben a helyzetben, mivel latja, hogy ez neked fontos.

2015. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!