Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El akarok menni a barátnőmhöz...

El akarok menni a barátnőmhöz de a szüleim nem engedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és végre lett egy barátnőm erre a multkor szüleiimel beszélek, hogy engedjenek el hozzá kemény 4 órára déltől 4.ig. Erre igent mondtak, oké beszéltem a barátnőmmel hogy megyek. Erre 3 napra amikor mennék, az előtt 1 órával közli anyum hogy nem mehetek. Mondom rohadt jó. És ebből épp ma történt még egy. Nem szeretném hogy z huzamosabb ideig folytatódjon mert nem akarom hogy szakítsunk, mert Ő is szeret én is szeretm őt, de ez így nem jó. Mi tévő legyek? Az értelmes válaszokat előre köszönöm!

2015. okt. 29. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Mit mondanak, miért nem mehetsz?
2015. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Gondolom nem bíznak benned/barátnőd (szüleiben), vagy féltenek.

Ha végképp nem engedik, hogy átmenj hozzájuk, akkor jöjjön ő át hozzátok. A szüleitek szemmel tarthatnak, és meg is ismerhetik a barátnődet. Ha szimpatikus lesz nekik, akkor idővel biztos átengednek téged hozzájuk.

2015. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Gumit vigyél, akkor Anya elenged!

Fél hogy felcsinálod!

2015. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A baj hogy nem mondanak semmit. A barátnőmet meg ismerik ráadásul és mind a ketten megbízhatóak vagyunk. De most ha a barátnőtöl eltekintünk tavaly egy osztálytásrasmhoz mentem először ugyanez, mondjuk utána már elengedett.
2015. okt. 29. 16:22
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

14 évesen VÉGRE(WTF?!) lett egy barátnőd? Tyű, siess nagyon le vagy maradva. :D


Nekem 24 évesen lett párom, az már tényleg végre-kapcsolat (bár már vége).

2015. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves esti kommentelő! Mivel az osztályban már indenkinek volt....
2015. okt. 30. 07:33
 7/9 kovpet ***** válasza:
13%

14 évesen? Gondolom, a fél osztály nem szűz.

Vagy legalábbis azt hazudják :)

2015. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fejezük be az off-topicot! A főkérdésre kellene a válasz
2015. okt. 30. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
A barátnődék hívják meg a te szüleidet is szerintem, és talán úgy is félre tudnátok kicsit vonulni, mert ugye kettesben gondoltatok lenni, de olyan szobába menjetek akkor, ahol tudod, hogy hallatszódna, hogyha csinálnátok valami nagyos dolgot. Szóval sutyoroghattok meg még csók is mehet, de hogy ha nagyobb dologról lenne szó, hát akkor nem tudna lenni, hallótávolságon belül maradnátok.
2015. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!