Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha anya nem...

Mit csináljak, ha anya nem hiszi el, hogy a sulihoz kell filmeket néznem egész héten?

Figyelt kérdés

Van egy tárgyam egyetemen, amiből házidolgozatot kell írnom, aminek olyan a témája, hogy filmeket, sorozatokat kell hozzá megnéznem (Doctor Who, Pillangóhatás, Toki wo kakeru shoujo, Vissza a jövőbe, Steins;Gate, Interstellar, ilyesmik, szóval abszolút nem dokumentumfilmek, sima szórakoztató dolgok)

Azt mondja viszont, hogy nem filmes szakra járok, nem hiszi el, hogy muszáj, és folyton elrángat segíteni. Viszont ezzel is haladnom kéne, közeledik a határidő, és kb 40 órányi filmet meg kell néznem és jegyzetelni....

Hogy győzhetném meg, hogy ez "tanulás"??

21/L


2015. nov. 3. 20:29
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
56%
"Szerepjáték és világszemlélet" _ A felsorolt filmeknek/ sorozatoknak semmi köze a szerepjátékokhoz.
2015. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Hol írtam, hogy az összes doctor who részt meg akarom nézni? Kiválogattam a témám szempontjából érdekes epizódokat.

A tárgynak minden félévben más témája van, ebben a félévben az időutazás, ezzel igencsak kapcsolatosak a felsorolt művek. Itt a tárgyi honlap a tematikával, nem a kisujjamból szoptam: [link]

2015. nov. 3. 20:54
 13/41 anonim ***** válasza:
82%
De ezeket a filmeket, akkor a tanár adta fel, vagy te válogattad össze a beadandódhoz?
2015. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 tetro ***** válasza:
100%

20.54

a doctor who-ból melyik részeket választottad ki, amik az időutazáshoz kapcsolódnak? :D

2015. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

a kérdést olvasva azt hittem egy általános iskolás gyerek kérdezi

bocsi, de elég szégyen, hogy 21 évesen ennyire be kell szamolnod mindenről, és így se hiszik el neked. (persze ez nem csak a te hibád)

de a te sarad is, szóval próbálj kicsit határozottabb lenni.

egyébként én is egyetemre járok, de szoktam filmeket /sorozatokat nézni a magam szórakoztatàsàra, és nem szólnak érte semmit. hiszen felnőtt vagyok, el tudom már dönteni hogy mikor kell tanulnom. szóval anyukád is elég fura

2015. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
73%

"Hol írtam, hogy az összes doctor who részt meg akarom nézni? Kiválogattam a témám szempontjából érdekes epizódokat." - És mi alapján válogattad, és mennyi rész jött össze?

"ebben a félévben az időutazás, ezzel igencsak kapcsolatosak a felsorolt művek. " - Ezzel igen. De én nem is ezt írtam, hanem amit te, hogy a szerepjátékhoz nincs közük.


De miért nem mutatod meg ezt az oldalt az édesanyádnak?

2015. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
62%
Ne a kérdező hibája legyen már, hogy az anyja hülye, könyörgöm, azzal, hogy kötözködtök, nem lesztek f..szagyerekek...
2015. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
80%
"Ne a kérdező hibája legyen már, hogy az anyja hülye," - AZ nem is az ő hibája.
2015. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mit csinálj anyukáddal, mert nem ismerem.

de...

ennyi film nagyon sok, szakdolgozatot lehetne írni ekkora mennyiségből... gondolom ha ez csak egy 'sima' óra, 5-10 oldalt kell maximum írni, ahhoz meg bőven elég 2-4 film is. nem fogod tudni kifejteni őket, azt meg szerintem egy tanár se szereti ha csak belekapsz dolgokba

2015. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
85%
Nekem rengeteg regényt kellett elolvasnom az egyetemen, az én anyám is azzal jött, hogy ennyire ráérek?
2015. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!