Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el neki, hogy ne...

Hogy mondjam el neki, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Anyával nagyon jó a kapcsolatunk, annak ellenére, hogy nagyon sértődékeny, szinte legjobb barátnők vagyunk. Sok közös programunk van, el szoktunk járni akár iszogatni is együtt, akár kettesben, akár többen, mivel több barátnőjével én is jóban vagyok. Este lesz egy buli a helyi diszkóban, és kitalálta, hogy menni akar, én viszont ezt most cikinek érezném, hogy vele menjek. Részben, mert gyűlölöm a helyet (ezt ő is tudja), azt az előadót is, aki jön, és ha már elmennék, nem csak arra a fél órára, amíg itt lesz. Meg azért mégiscsak, bármilyen jóban vagyunk, diszkóba azért nem mennék vele.... Azt, hogy van-e kedvem, nem kérdezte meg, teljesen természetesnek veszi, hogy megyek én is, és most fogalmam sincs, hogy mondjam meg neki, hogy nem akarok? Mindezt úgy, hogy a lehető legkevésbé sértődjön meg.....

2015. nov. 7. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Anya, gyűlölöm azt a helyet ahova menni akarsz és az előadót is. Menj nélkülem!
2015. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem igazán értem a problémát. Ebben nincs mit magára vennie, nem vele van a baj, nem arról van szó, hogy nem akarsz vele menni, vagy ilyesmi, hanem téged ez a program, ezen a helyen nem érdekel. Ha valaki megsértődik ezen, azt érdemes pszichológushoz vinni.
2015. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
anya fáj a fejem,hasmenésem van, találkozok egy barátnőmmel,fáradt vagyok, nem szeretnék veled diszkóba menni stb...
2015. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kettes: részben az is a baj, hogy nem akarok vele menni. De ezt ugye nem vallhatom be neki, mert akkor lesz nemulass. Tudja, hogy nem szeretem a helyet, sem az előadót. Van egy közös barátnőnk, akivel nekem sem lenne olyan rossz a helyzet, de ő nem akar eljönni. A másik barátnőmmel meg, akivel ő jóban van, én nem vagyok jelenleg úgy, hogy megkérdezzem tőle, hogy eljönne-e az anyámmal meg velem bulizni.
2015. nov. 7. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"De ezt ugye nem vallhatom be neki, mert akkor lesz nemulass. "


Akkor mégse olyan jó az a kapcsolat!

Anyukám sose volt a puszipajtásom, mindig anyaként viselkedett, nem barátnőként, de legalább mindent elmondhattam neki, nem kellett hímeznem-hámoznom, hogy meg ne sértődjön.

2015. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunkkal nincs baj, mindent elmondok neki, csak nem akartam megbántani. A buliba szerencsére nem megyünk, lemondta az egyik másik barátnője is :D
2015. nov. 7. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!