Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 11-19 éves lányok/fiúk szoktat...

11-19 éves lányok/fiúk szoktatok meztelenül mutatkozni otthon?

Figyelt kérdés

Szülők előtt mertek meztelenül mutatkozni,vagy csak fehérneműben,alsóneműben?Szüleitek szoktak így mutatkozni?(Aki szőrtelenít oda lent,nem szólnak rá semmit a szülők?)

Kort és nemet is írjatok legyetek szívesek.

Én 12/F vagyok,boxeralsóban mutatkozom anyám előtt,meztelenül akkor szoktam lenni,ha csak egyedül vagyok itthon,de a fürdőből simán kijövök meztelenül,nem zavar,ha meglát,amúgy is csak pár másodperc mire beérek a szobámba.Anyám is ugyanígy van,tanga-melltartóban szoktam látni,néha meztelenül jön-megy a fürdőbe.


2015. nov. 14. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Merünk egymás előtt meztelenül mutatkozni.

Nem meztelenkedünk direkt egymás előtt, de ha meglátjuk egymást az sem nagy szám, nem foglalkozunk vele.

2015. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván direkt nem lóbálom a farkam itthon, de senkit sem zavar ha a másik meztelen. Apám már párszor kulázni is bejött a fürdőbe miközben zuhanyoztam.
2015. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Merek meztelenül mutatkozni. Van amikor egy szál kolbászban járkálok.


17/F

2015. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk csak akkor szokás meztelenkedni ha fürdeni megyünk(mondjuk én hordok köntöst).A szándékos meztelenkedést pedig undorítónak és kultúrálatlannak tartom.Öcsém alkalmanként pucéran ül le az ágyára illetve a kanapéra a nappaliban ezért rá se ülök egyikre sem(legfeljebb a kanapé karfájára).


15F

2015. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én igaz már 23 éves nő vagyok, de leírom attól még.


Én alapból nudista családban nőttem fel, a szüleim imádták ezt az életmódot, és gyakran jártunk nudista helyekre. Én engem kicsi korom óta erre szoktattak, igaz sosem erőltették rám, de én imádtam meztelenül lenni. Volt alkalom amikor nudista helyre mentünk de alig voltak gyerekek ott én meg kb 10 éves voltam akkor anyum mondta hogy nyugodtan vegyek fel fürdőbugyit ha zavar hogy én vagyok ott egyedüli meztelen gyerek, tehát sosem voltebből gond. Nekünk zárt udvarunk van nehezen belátni és otthon a kertben is szokás nálunk meztelenkedni, persze sokszor azért magamra kaptam egy bő pólót hogy ne lássanak meztelen a szomszédok de estefelé amikor még meleg volt nem zavart ha már meztelen vagyok.


Ezenkívül házon belül csak meztelen vagyok itthon kivéve ha már 20 fok alatt van és még nem sikerült felfűteni a lakást. Én általában ruhában vagyok itthon de ha már tudom hogy nem megyek aznap sehova mindent lekapok magamról.


Szoktam bodyt viselni és abba járkálok a házban meg ki az udvarra olyan mint egy fürdőruha nem zavar ha meglátnak benne, utána meg ha már érzem hogy kezd melegem lenni lekapom magamról. Többnyire a derekam és a vesém végett hordom a bodyt mert nagyon érzékeny nekem ott és én alapból nem szeretem magamon a ruhát, tehát legtöbbször így is szoknyába járok vagy egybe ruhában hogy minél kevesebb anyag legyen rajtam. Ha egyedül vagyok itthon és meleg van mindig meztelen vagyok, a párom eleinte el sem hitte ezt rólam, de örül hogy ilyen barátnője van :P Igaz őt nehéz rávenni a nyilvános meztelenkedésre mert nagyon szégyenlős típus, tehát nudista helyre nem tudtam még elvinni erőltetni meg nem fogom, de itthon is a hálószobán kívül sosem meztelenkedik pedig nyugodtan megtehetné mert még a szüleimmel élek de őket sem zavarja. Apukám alsóban szokott mászkálni leginkább de anyum képes meztelenül és nem érdekli hogy tt a párom, a párom egyből takargatta magát amikor meglátta anyukámat meztelenül meg sűrű elnézést kért, de mi rábeszéltük hogy vegye természetesnek igaz hogy a párom tekintete anyum adottságaira ment mert csinos anyukám van vékony, sportos alkatú közel 50 éves létére 35 évesnek néz ki vagy még fiatalabbnak, bár a párom eleinte nagyon zavarban volt de már ő is megszokta hogy anyukám ilyen jellem. Anyukám főzésnél felvesz egy egybe ruhát, meg ebédnél is egy felsőt minimum de legtöbbször meztelen mászkál a házba ha teheti, és nem zavartatja magát. Engem sem zavar mert ehhez szoktam hozzá.

2015. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Gyerekként sem szerettem előttük meztelenkedni. Ha anya valamiért meglát meztelenül, pl. fürdőben, az nem baj, de apa előtt soha nem mutatkoznék úgy. Ő baxerben szokott járkálni, az nem zavar. Anya gyakran meztelenkedik, őszintén szólva nekem már az is kicsit kellemetlen, de nem szólok neki, túlélhető, csak nekem furcsa. Én kénylemes nadrágban meg pólóban szoktam lenni itthon. 19l
2015. nov. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mai napig nem jelent gondot a meztelenség,ugyan úgy látjuk egymást. 44N
2023. máj. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!