Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mevelőapám állandóan üvölteti...

Mevelőapám állandóan üvölteti a zenét, mikor tanulni szeretnék. Mit tegyek? Már teljesen ki vagyok.

Figyelt kérdés
Szóltam neki, hogy zavar, amire csak annyit válaszolt, hogy nem én mondom meg neki, mit csinálhat a szabadidejében. Teljesen kikészültem már tőle idegileg, ráadásul még a tanulásba se menekülhetek mert NEM TUDOK tanulni a folyamatos zajtól. Mit csináljak?
2015. nov. 27. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Van a közeledben könyvtár? Tökéletes hely tanulni :)
2015. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
ha az ő háza lakása és ő keresi a pénzt akkor semmit
2015. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Beszélj anyukáddal.


Ha nem használ, tanulj az iskolában, könyvtárban.

2015. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Javasold anyukádnak, hogy vegyen neki egy jó fejhallgatót karácsonyra. Neki is jobb lesz, mert magasabb minőségben hallgathatja a zenéit és neked is, mert nem fog áthallatszani hozzád.
2015. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Vegyél neki fejhalgatót!
2015. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Mondd meg neki, hogy ha nem hagy tanulni, feljelented. Gyámügy, rendőrőrség stb. (Bántalamzásnak számít ugyanis.) Oké, hogy az az ő háza, neked viszont vannak ebben a házban jogaid.


Illetve anyádnak kéne melléd állnia. Ő hol van?

2015. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az enyém a híradót üvöltette.

szintén ugyan így reagált mikor szóltam neki.

könyvtárba mentem tanulni, majd iszonyú gyorsan elköltöztem otthonról.

2015. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DuplaKV ***** válasza:
Menj el az iskolai, vagy a városi könyvtárba, és tanulj ott. Esetleg vegyél füldugót.
2015. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!