Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek azért, hogy édesany...

Iza-chan kérdése:

Mit tegyek azért, hogy édesanyám többet foglalkozzon velem?

Figyelt kérdés

Van egy húgom és egy mostohaapám. Mióta a húgom megszületett, anya kevesebbet törődik velem. Eleinte azt hittem, hogy csak a pici miatt, de rájöttem, hogy ez nem így van. Olyan mintha megunt volna.


Ha azt kérem, hogy csináljunk valamit együtt, akkor mindig csak azt mondja "majd" vagy "fáradt vagyok". Azt megértem, ha azt mondja fáradt, de akkor legalább tényleg legyen az és ne csak a szemembe hazudjon, mert én nem fogom elhinni, hogy délután vagy délelőtt nem pihente ki magát. Ha viszont tényleg fáradt, akkor mindig azt mondom neki "menj, és pihend ki magad".

Viszont azt is értem, hogy más az érdeklődési körünk, de nem hiszem, hogy egy szülő ne tudna egyszer megtenni annyit a lányáért, hogy megnézi vele a kedvenc filmét. Főleg, hogy már egy hete kérlelem.

Beszélni se beszélünk valami sokat. Olyan mintha csak azért kérdezne tőlem valamit, mert meg kell kérdeznie.

Nekem nagyon rosszul esik, hogy így viselkedik velem, és próbálok és tenni a kapcsolatunk javítása érdekében, de ha ő nem tesz semmit, akkor az igyekezetemnek semmi értelme.



2015. dec. 6. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy. Ha mondjuk 16 akkor lehet elvárja,hogy ne rajta lógjál. Esetleg segíts be neki mondjuk a házimunkában. Ha olyan 13 vagy akkor mond meg anyukádnak hogy örülnél ha foglalkozna veled
2015. dec. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!