Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért csinálja ezt?...

Anyám miért csinálja ezt? Kiváncsi lennék mások véleményére, mert párom szerint riválisnak tart de nekem ez rosszul esik

Figyelt kérdés

Gyerekekben egyáltalán nem segít ,sőt mikor panaszkodok hogy erre nem volt időm stb akkor 1 megkönyebülést látok rajta hogy igen ez az !! megmondta ő se orvoshoz se sehova nem köteles segiteni kisérgetni csak vasárnap menjünk hozzá és kész csak akkor is pár órára visel el minket

Ha átugrunk párommal a boltba és ott hagyjuk az alvó gyereket akkor is ahogy belépünk ránk támad orditva ez volt az első utolsó nekem ba...tátok ?? Párom mindenbe segít ami fáj neki mert mondta hogy neki nem volt segítsége anno és szenvedjek meg énis ....ha veszek valamit vagy kapok páromtól cipőt sapkát vagy apróságot akkor elkezd dü rohamai lenni fintorog csapkod ,hogy nem hogy gyüjtenénk félre raknánk ,közlöm még mi szoktuk támogatni anyagilag,ja és persze következő nap már ha kell az utolsóból megveszi magánaugyanazokat a dolgokat mint ruházat mind müszaki cikk

Nagyon fájó ha belépek hozzá méreget düh kitörésre áll mindig álmos fáradt depis ,mi meg 3 gyerköccel is pörgünk tel vagyunk élet kedvel ,megpróbáltuk többször elhivni séta stb stb nem tud kizökenni a bebújok a szobába szomorkodok dologból....párja életvidám ő is mindent megtesz hogy ne legyen ilyen rossz kedvű ,de nem tudunk rá hatni

nem értem mért ilyen negatív


2015. dec. 9. 07:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

a központozást kicsit tanulhatnád,mert elèg nehèz kihámozni mit akartál írni.


a kèrdèsre visszatèrve,nem kell beavatni az anyagi dolgokba,ha utána csak sèrteget miatta. èn legalábbis nem fogadnèk el anyagi ügyben tanácsot tőle,amikor ő felnőtt lètère is tőletek tarhál,olyan fontos dolgokra,mint műszaki cikkek.

sôt,èn a pènzcsapot is elzárnám,mert olyan èrzèsem van a leírtak alapján,hogy ezèrt találkozik veletek.

2015. dec. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Ha ekkora terhet jelentetek neki, ráadásul neked is csak panaszt okoz minden megnyilvánulása, akkor mi a fenének tartjátok a kapcsolatot? miért kell szenvedni?

Majd keresitek egymást, ha igény akad rá, de most csak azért folyton összejárni, mert "kell", meg "szokás". Egy életetek van, ne külső kényszerek irányítsák!

2015. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%

Tarts távolságot! (Ha annak csak a fele igaz, amit leírtál, minél nagyobbat:S)

Ne kérj tőle segítséget - ahogy kiveszem a szavaidból, nem létkérdés a segítsége, és nincs is benne sok köszönet.

Ne menjetek el vasárnaponként hozzá - ilyen hozzáállással, hogy "csak pár órára visel el"... Nem kell elviselnie. És nektek sem őt.

Ha nagyon nagy szüksége van az anyagi támogatásotokra, akkor adjatok neki némi pénzt, bár úgy látom, arra sincs igazán szüksége, szóval a leírtak alapján én azt sem adnék.


Amúgy nem hiszem, hogy riválisnak tartana, szerintem tipikus "dögöljön meg a másik tehene is" ügy.

2015. dec. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igaz persze akkor nem irtam volna mikor nem keressük mert besokaltam hogy oke akkor ne eröltesük akkor hivogat minket egèsz nap szemrehányás sms be regènyeket ir ès mikor bedölünk neki ès elmegxünk hozzá akkor meg folyt.köv minden sőt olyat megcsinált hogy viccesen beköszőntünk dèlután 4 kor hogy jó reggelt ,ránk nèzett ès vissza csukta a szemèt ès horkolt ,nevettük de rosszul is esett ,mikot az egèsz napos alvásból fel kel mert meglátogatjuk felálló hajal valamièrt vagy nek vagy páromnak esik ,nyilván folyamatosan probálkozunk nálla mi alázkodunk mint fiatalok de hiába
2015. dec. 9. 09:56
 5/20 anonim ***** válasza:

A végén meglepődtem, hogy van párja, ráadásul olyan, aki életvidám.

Mert ha egyedül lenne, vagy egy rossz kapcsolatban, akkor érteném, hogy befordult. És ti mindegy, hogy mit tesztek, ő akkor is rosszul van és ezt másokra is kivetíti.

De így. Nem tudom.

Én arra gondolnék, hogy a rosszindulaton túl, inkább valami mentális problémája van.

Nyugdíjas már? Nem dolgozik? Nem lehet, hogy attól fordult így be, hogy mindig otthon van?

Én nem szeretnék így vele gyakran találkozni. De jó lenne, ha lenne valami megoldás és megváltozna. Gondolom, nem volt mindig ilyen.

Meg a párjával is lehetnek gondjai. Talán nem törődik vele. Nem érezteti vele, hogy fontos.

2015. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Még az utolsó pár szón akadt meg a szemem "nem értem mért ilyen negatív"

Próbáltatok már beszélni erről? Kettesben. Mint két nő. Mint két ember, aki számíthat egymásra. Nem számon kérve. Hanem tényleg érdeklődve, hogy vajon mi történhetett vele.

2015. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Persze leülltem vele hogy mi a baj ?,? de hárit hogy semmi minden oké...párja előtt le a kalappal tálcán kaja órákon át masziroza házimunkát is megcsinálja és ő 14 órából kb 15-16 ot átalszik és igy is fruszrált rossz kedvű ,gyerek koromba is ilyen volt de azt hittem unokák család megváltozik ,párom is a kedvébe akar mindig járni szervezett nekünk fodrászt stb stb de utána minden folyt köv...van 1 unoka hugom ugyan olyan a mentalitása mint neki mindenkit szid mindenki sz+r szemét stb na őt szereti ,sokszor mikor gyerek voltam megvert előtte valamiért belém kötöt és az unoka hugom elött ütött vert mikor észre vette hogy unoka hugom nevetett ahogy ütött még jobban vert , ők hasonlitanak is egymásra kleor bőr sötét haj én mamámra hasonlitok apai mamámra zöld szem világosabb haj ..már erre is gondoltam hogy nem engem akart gyerekének vagy nem tudom ,,,ennek ellenére még mindig mi probálunk folyamatosan párommal kezdeményezni de hiába
2015. dec. 9. 11:19
 8/20 A kérdező kommentje:
úgy akartam irni24 órából 15-16 órát alszik
2015. dec. 9. 11:20
 9/20 A kérdező kommentje:
nem nyugdijas párja nem engedi dolgozni de ő sem akar menni tetszik neki hogy eltartják
2015. dec. 9. 11:23
 10/20 A kérdező kommentje:
ha néha kimozdul akkor másokkal vihog nevet jó kedve van ahogy haza ér párjával velünk minden a régi ugyan úgy ha valaki megy hozzájuk nevetgél történeteket mesél tehát külső személyeknek mást mutat
2015. dec. 9. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!