Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 33 hetre szuletett koraszulott...

33 hetre szuletett koraszulott gyermekem korhazba kerult vele mig fel nem erosodik de van egy masik kisfiam o ket eves azota megvaltozott a viszonyunk. Megvaltozik nala ez az erzes?

Figyelt kérdés
Nagyon sajnalom ot ketto fele pedig szakadni nem tudok remelem ha tobbet leszunk egyutt vissza szokik hozzam nagyon szeretem a gyermekeimet.
2015. dec. 13. 02:26
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell aggódni, idővel újra helyre áll a béke, és a fiad akkor is a szoknyádon fog csüngeni amikor már kis szünetre vársz. Ez a gyerekeknél egy bizonyos haragszom rád" korszak..

Az én fiam 2 hónapig nem engedte, hogy átöleljem, hogy megpusziljam. A bűnöm az volt, hogy nekem kellett oltásra vinni. De később eljött a mindig veled akarok lenni korszaka is..Legyél kicsit türelmes.

2015. dec. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Engem kirakott a szobájából 2 évesen, volt olyan ismerős akit a házból vezetett ki... Aztán rácsapta az ajtót. Most 3,5 évesen meg vitat provokál es hisztizik ha valaki nem veszekszik vele. Szerintem nyugodj meg, minden gyerek ilyen ebben a korban.
2015. dec. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

"Engem kirakott a szobájából 2 évesen, volt olyan ismerős akit a házból vezetett ki... Aztán rácsapta az ajtót. Szerintem nyugodj meg, minden gyerek ilyen ebben a korban."


NEM, ez NEM igaz, egy normálisan nevelt gyerek ilyen korban sem csapja rá senkire az ajtót, nem zavar ki senkit a házból - ez nem a gyerek korábaól adódik, hanem a szülö alkalmatlanságából.

2015. dec. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Meg kell nevelni a gyereket, ennyi a titka, nincs apelláta. Kérdező, van egy másik gyereked is, foglalkozz vele!
2015. dec. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Azért én azt megnézném hogy a saját 2 éves gyerekem kirak engem a szobából meg a házból. Álljon már meg a menet, ti ezt komolyan gondoljátok?!?
2015. dec. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

én a 74%-os válaszolóval értek egyet.

Nem úgy van, hogy a gyerek ilyen vagy olyan, és el kell fogadni: a gyerek körülbelül olyan, amilyenre formálod.

Ha nem áll veled szóba, akkor nyilván gondja van. valószínűleg az, amit említettél. Beszéld meg vele, igyekezz változtatni, hívd fel sokszor telefonon, küldj neki képeslapokat, ha nem tudsz vele lenni.

2015. dec. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Minden kisgyereket megvisel valamennyire a tesó érkezése, még akkor is, ha "normál" körülmények között érkezik. A nagyfiam pl. tökéletesen beszélt, fel tudott öltözni önállóan, de amikor megszületett a kistesó, pelenkát akart felvenni (4 évesen), elkezdett nyünyörögni, és őt is öltöztetni kellett. És nagyon sokáig féltékeny volt, mert korábban rá irányult minden figyelem, most pedig valaki befurakodott ide.


A te kisfiadnak most még nehezebb, mert a kistesó fizikailag is elválaszt tőle. Nem könnyű időszak, de biztos vagyok benne, hogy változni fog a helyzet.

Minden kisgyereknek szüksége van az anyukája szeretetére, a te kisfiad is alig várja, hogy ismét tudj vele (is) foglalkozni.

2015. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!