Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is van nagyon rossz...

Másnak is van nagyon rossz kapcsolata az apjával "csak úgy"?

Figyelt kérdés

lehet, hogy hülyén hangzik. de itt élünk egy házban és sokszor el se tudom viselni. inkább ne is szóljon hozzám, a jelenléte is irritál. anyámmal folyton kicsesz, semmi érdemlegeset nem csinál azon kívül, hogy eljár munkába, ezer évig kell neki könyörögni bármiért, de a haveroknak bármikor bármit. mamámhoz folyton ki kell járnia, mert ott vannak az állatok, amiket etetni kell stb. aláírom, oké, de a haverok, akikkel ott találkozik azon a környéken valahogy mindig fontosabbak. rohadt makacs, próbál a ház ura lenni, de anyu többet tesz itt le az asztalra bárkinél, nyugdíjas és ígyis dolgozik, csakhogy legyen pénzünk. múltkor az egyik fogyatékos idióta haverja pl. rábeszélte, hogy nekünk ide a másik 2 mellé kell nagyon egy harmadik kutya. a 2 ami van, azzal se foglalkozik, ráadásul szukák, ez meg egy kis kankutya, ami kb. emberméretűre fog megnőni. ezzel is mindenki foglalkozik, csak ő nem. ha meg hozzászól üvölt vele... mostanában nagyon sokat gondolkodom azon, hogy van-e értelme, hogy itt lakik, ráérne tengődik másnál is. az említett makacssága mellett türelmetlen és hamar fel tudja kapni a vizet. utóbbi kettőben és még néhány szintén "fantasztikus" tulajdonságában sajna rá ütöttem, és egyik nagy félelmem, hogy 20-30, de akár 1-2 év múlva pont olyan leszek mint ő, és azt nagyon nem akarom... anyuval is egyre többet veszekednek, szinte nincs olyan nap, hogy ne hangozna el egy-két hangos szó. szeretném hozzáfűzni így a végére, hogy soha nem bántott senkit a családból fizikailag.

sajnálom, hogy hosszúra sikeredett, de már régóta nyomja ez a lelkem, mert rosszul is érzem magam azért, hogy ilyen szar a viszonyunk...

köszönöm előre is a normális válaszolóknak!

19/L



2015. dec. 17. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem csupán Te. Én is. Az én apám is egy léhűtő volt, mellé elég sokszor felöntött a garatra, meg csalta anyámat, meg ki akart rúgni minket a házból... A múlt idő azért van, mert már beteg eléggé, ki sem mehet a házból, ezzel büntette az élet.

Nem tudom miért ilyen néhány szülő. Igazából a gyerek a legjobb tükör és tudhatnák, h amit és amennyit belefektetnek a gyerekbe, azt kapják később vissza. Ezt magamon és tesómon is látom apámmal szemben. Semmi érzelem, közöny. És már mindketten felnőttünk, harmincon túl vagyunk, és semmit nem változott a viszony. Csak azt a letojásos viselkedést kapja vissza, amit annak idején mi kaptunk.

2015. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na ezaz, hogy kb. úgy várja/várta el, hogy én meg viselkedjek normálisan vele és a problémáinkat is közöltük vele nem egyszer szépen, kevésbé szépen. de akkor ez a probléma nem oldódott meg később se nálatok... ja és egyébként ő is eléggé beteg, tök magasa vérnyomása, a cukra meg minden baja van de nem érdekli, gyógyszert azért nagy viták után már szedi, de azt persze nem tudja betartani, hogy mondjuk ne öntsön fél kiló sót a kajájába.
2015. dec. 17. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!