Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszul döntöttem, hogy a 16...

Rosszul döntöttem, hogy a 16 éves lányomat karácsony első napján nem engedem el bulizni?

Figyelt kérdés

Kitalálta, hogy ő 25-én bulizni akar menni.Szokott havonta eljárni, de túlzásnak tartom, hogy karácsonykor is menni akar.

Így nemet mondtam. Ott a szilveszter akkor mehet házibuliba.

Mióta nemet mondtam megy a vergődés, hogy milyen szar szemét vagyok.

Rosszul döntöttem, hogy nem engedtem el?


2015. dec. 20. 12:36
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
53%
Az apja mit mondott, amikor ezt megkérdezted tőle?
2015. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
36%
Igen, rosszul. Nem kéne akkora hűhót csapni a karácsony körül, ami mostanában divatba jött. Neki a szórakozás, barátai kellenek, nem otthon ülni és unatkozni. Miért kell veszekedést generálni, mikor ugye a karácsony a szeretetről szól??
2015. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

A férjem se engedi.

26-án megyünk vidékre nagyszülőkhöz. Nem kéne másnaposan ott szédelegnie.

2015. dec. 20. 12:44
 4/44 anonim ***** válasza:
56%
Dehogy, jol dontottel. A karacsony arrol szol, hogy egyutt van a csalad, nem pedig arrol, hogy elmegy ide-oda bulizni.
2015. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

A férjem se engedi.

26-án megyünk vidékre nagyszülőkhöz. Nem kéne másnaposan ott szédelegnie.

2015. dec. 20. 12:46
 6/44 anonim ***** válasza:
60%
Ha amúgy is este megy, annak mi akadálya? Gondolom a családi banzáj addigra véget ér. Viszont el nem tudom képzelni milyen buli lesz ez? A többi gyereket csak úgy simán elengedik? És hová?
2015. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Másnap reggel korán indulunk vidékre.

A ligetbe menne.

2015. dec. 20. 12:48
 8/44 anonim ***** válasza:
46%

Nekem fura lenne, hogy pont karácsonykor akar elmenni, mert ez nekem azt jelezné, hogy nem érdekli a családja.

De ha egyébként is szokott menni, elengedném, feltéve, ha nem másnaposan jön haza, nem túl későn, és normálisan tud majd másnap viselkedni a nagyszülőknél és nem fog nyafogni, hogy ő fáradt, meg valami baja van.

2015. dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
50%

Miért baj, hogy a szeretet ünnepén a barátai is fontosak?

Abban nagyobb problémát látok, hogy havonta 1x, másnapos 16 évesen.

2015. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
40%
jól döntöttél, örüljön hogy 16 évesen el szoktad engedni bulizni. Ezt a három napot kibírja, majd szilveszterkor kiélheti magát. Egyébként is rossz hogy nem lehet normális szórakozóhelyet találni mert minden tele van 14-16 éves gyerekekkel.
2015. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!