Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan haragszanak azért,...

Jogosan haragszanak azért, mert kitálaltam a nővérem vőlegényének?

Figyelt kérdés

A nővérem terhes, áprilisban lett volna az esküvő.

7 évet voltak együtt a vőlegényével, de már az első év után összevissza csalta. De tényleg, mindig. Neki már annyi elég volt, ha valaki bókolt neki, vagy meghívta egy italra. Ezért utáltam vele szórakozni menni, mert tudtam, hogy annak ez lesz a vége... De sosem szóltam a barátjának, mert a tesóm mondta, hogy neki erre szüksége van, de ettől függetlenül szereti a párját. Csak már nekem volt megalázó, ahogy beszéltek a háta mögött róla mások...

Pénteken volt egy barátnőnk bulija, ő is jött velem. És láttam, ahogy csókolózik egy számomra nagyon fontos sráccal és azt hittem, hogy elájulok, ahogy láttam őket. Tudta, hogy mit érzek a fiú iránt, ő meg még terhesen, menyasszonyként is így viselkedett. Akkor nem is szóltam neki, csak írtam a vőlegényének, hogy "Gratulálok a menyasszonyodhoz, de azért egy apasági vizsgálatot csináltatnék!". Másnap elmondtam neki mindent, délután pedig mondta a nővéremnek, hogy azt akarja, költözzön el tőle, nem akarja többet látni.


A testvérem és a szüleim is engem hibáztatnak, pedig szerintem itt én vagyok a legkevésbé hibás. Nem tehetek róla, hogy otthagyta az egyetemet az első vizsgaidőszakban, ezért semmihez nem ért. Ahhoz sincs közöm, hogy hülyére vette a barátját éveken át.

Most sír, hogy egyedül maradt egy babával és mégis mi lesz vele. A szüleink meg nem szólnak hozzám, mert szerintük én tettem tönkre a testvérem életét.


2015. dec. 23. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Igazából én az első alkalom után kitálaltam volna, nemcsak amikor az én fontos pasimra izgul rá. Ez gáz benne, hogy így nem úgy tűnik, hogy jóságból csináltad, hanem csak bosszúból.
2015. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Azért a szüleid is megérnek egy misét, hogy ilyen viselkedésnél is még falaztak a lányuknak. Aztán ha fordítva lett volna, és a pasi csinálta volna ezt vele, akkor mit csináltak volna? Gondolom akkor a szüleid lennének a legjobban kibukva, a vőlegény meg lenne az utolsó senkiházi.

Ha nekem lenne menyasszonyom, aki ilyeneket csinálna, közben meg kiderülne, hogy mások végig tudták az egészet, én nagyon csalódott lennék és dühös. A nővéred egy könnyűvérű ribizli. Szerintem jól tetted, hogy elmondtad, mert ha nem mondod el, csak asszisztálsz egy gusztustalan hazugságokra épülő házassághoz.

2015. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Bizony-bizony, ez nagyon kicsinyes bosszú. Hét évig hallgattál, tűrted, sőt asszisztáltál hozzá, de amikor téged ért sérelem, akkor tálaltál. Gondold át mégegyszer, bár ez már nem változtat a dolgokon. :( (N)
2015. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Igen, jogos. Nem azért tálaltál ki, mert ezt kívánta az igazságérzeted, egyszerűen bosszút álltál. Ez pedig nagyon kicsinyes dolog.
2015. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

Szüleid tudnak minden részletről vagy csak annyit tudnak amit nővéred mesélt? Mert akkor érthető, hogy ellened vannak.


Ha még ezek után is azt mondják, hogy jó jó, de akkor is testvérek vagytok és hogy viselkedhettél így, akkor valami nincs rendben náluk. Ezt utálom a legjobban, hogy jaj, azért mert a testvérem, mindenben segítenem és védenem meg ki tudja még mit kell csinálnom, akkor is ha ő egy életképtelen, flegma, link alak.

2015. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem annyiban vagy hibás, hogy egy baba életét tetted tönkre. Réges rég ki kellett volna tálalnod, még a fogantatás előtt (évekkel).

Így apa nélkül fog felnőni a pici, egy ilyen "ledér" anyával.

Szegény gyerek.

Nővérednek egyáltalán nem kellene gyereket szülnie. Nem neki való. Neki egész életében csak pasizgatnia kellene, mert "neki erre szüksége van".

2015. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

"mert a tesóm mondta, hogy neki erre szüksége van"


Szüksége van arra, hogy akárhány pasival találkozik, az mind megfekteti? Ez undorító, ez a prostituáltak szintje. De nem értem, hogy ha neki "erre" annyira szüksége van, akkor miért nem nyitott kapcsolatot keres? Én már az első ilyennél szóltam volna, de az, hogy 6 évig a büdös életbe senki sem szólt erről annak a szerencsétlen palinak semmit, az azt jelenti, hogy te ugyanolyan hibás mint a szüleid. Miért 6 év után kell szólni? Aztán ha összeszed valami szép kis betegséget, és neadjisten végfertőz vele mindenkit?

Ezt az egészet nem most kellett volna leleplezni, hanem évekkel ezelőtt. Szerinted a pali hogyan érezheti magát, hogy 7 évig volt együtt egy olyan nővel, aki több farkat fogott, mint kilincset úgy, hogy a családba majdnem mindenki tudta, de senki sem szólt? Te ugyanúgy hibás vagy, mert 6 év után szóltál. A szüleid se normálisak, de te se, hogy "csak most" telt be a pohár. Az, hogy egy számodra jelentősebb pasival volt a nővéred, nekem is azt sugallja, hogy csak bosszúból árultad be.

A nővéredet meg nem is véleményezem, pláne, hogy terhes, mert kitiltanak az oldalról, a szüleid meg csendben maradhatnak mert ugyanolyan hibásak és cinkostársak.

2015. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem jogos. Még az sem biztos, hogy az ex az apa.
2015. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

Én is kitálaltam volna.

Imádom mások mocskos titkait nyilvánosságra hozni.

Ha nem akarod hogy kiderüljön a piszkos titkod, ne csinálj piszkos titkod ez a véleményem. :)


De nem tudom hogy van ez a megcsalásos dolog.

Ha valaki nem képes a hűségre annak minek feleség vagy gyerek? Melózzon meg kur*vázzon és kész. Vagy beszélje meg a csajjal, hogy viking életmódot akar folytatni. Ami ugye abban áll, hogy szereted a feleséged de szeretsz más nőkkel is hemperegni. Beszéljék meg előre és kész. Nem titokban kell baromkodni. Ennyi... nem kell se hazudozni se átvágni a másikat. :))


És ha valaki megcsalja a másikat akkor legalább ne mondjon hülyeségeket:

- Az ital miatt volt.

- Nm törődtél velem eleget.

- Túl sokat törődtél velem.

- Nem vagy jó az ágyban.

- Az UFO-k miatt volt.

2015. dec. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%

Oké... nem olvastam vissza.

De ettől függetlenül áll amit mondtam. XDD

Vannak telhetetlen csajok, ez nem gond.

Ahány ember annyiféle.


A gond az, hogy ha át akar másokat vágni.

Ha előre megbeszéli a pasival, hogy figyu én ilyen vagyok ez és ez az rendben van.

2015. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!