Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha anyu elkísér nőgyógyászhoz,...

Ha anyu elkísér nőgyógyászhoz, elmondhatja neki a doki hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Hosszú történet. :) De mielőtt jönnek az oltások, egy barátom volt, vele feküdtem le egyszer, 18 vagyok. Anya nem akarta, de úgy voltam vele hogy ebbe már nincs beleszólása.

2015. dec. 23. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondhatja el neki, orvosi titoktartás.
2015. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 elmúltál, felnőtt vagy, nem mondhatja el neki. Csak kísérőnek minősül, aki elhozott, semmi több.
2015. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

mivel felnőtt vagy, így az orvos ha akarná sem mondhatná el, mivel köti a titoktartási kötelezettség.

egyébként a szűzhártya nem csak a szextől szakadhat át, olvass utána milyen sok dologtól átszakadhat.

ezt csak azért mondom, mert nyilván megvan az okod amiért nem kötötted anyád orrára hogy lefeküdtél a sráccal.

és ha esetleg kérdezősködne az orvostól, és az orvos a kötelezettsége ellenére is elmondaná ezt a privát információt, akkor tudjál valami más okot mondani anyádnak amiért már "nem vagy szűz".

ez a te magánügyed, elmúltál már 18.

2015. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nagykorú vagy, anyádnak semmi keresnivalója a vizsgálat alatt a rendelőben.
2015. dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, rendesek vagytok. :) És megnyugodtam akkor. :)
2015. dec. 23. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagykorú vagy. Nem mehet be csak úgy a vizsgálóba. Sok helyen még a terhes nők pàrját se nagyon tűri meg a doki, ha nem ultrahangra mennek, nem még hogy valakinek az anyját/apját, aki egy rutin vizsgálatra megy. Ez nem a gyermekorvosi rendelő, nyugi :)
2015. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!