Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Semmi ajándékka...

Mit csináljak? Semmi ajándékkal nem készültem szüleimnek.

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy nem ajándékozunk, nem megyünk sehova, talán fa lesz, meg valami egyszerű vacsora, és ennyi, nem csinálunk felhajtást. Most viszont mindketten elvonultak ajándékot csomagolni, én meg komolyan vettem, és semmit nem készítettem nekik...

Ez nagyon ciki? Szülők, nektek rosszul esne?

21/L


2015. dec. 24. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki,végtére is megbeszéltétek.
2015. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem ciki, de nyugodtan mond meg, hogy te kényelmetlenül érzed magad, mivel megbeszéltétek, és te nem tudsz ezáltal ajándékozni nekik semmit.
2015. dec. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Egy évben mi is így csináltunk, már külön éltem, ők kérték, hogy ne legyen semmi, de tényleg semmi... mondtam hogy oké, de akkor tartsák is be, mert ha én odaállítok ajándék nélkül, ők meg megszegik, akkor az egész hangulat odalesz, és rosszul fogom magam érezni... majd jött az este, odamentem, a fa alatt meg a csomag, és jöttek azzal hogy ők nem gondolták komolyan, mégis csak ajándékkal igazi az ünnep (miközben miattuk nem vettem semmit, mert ők kérték, és ígérték, hogy ők se fognak) még a kabátom se vetettem le, búcsúztam, mentem, aztán otthon egyedül karácsonyoztam tovább egy üveg borral és egy filmmel, valahogy nem szeretem, ha átvágnak.
2015. dec. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Hát elég nagy hülyeség volt, utolsó. ...

Nem kell magad rosszul érezni, kerdezo. Ha így beszéltetek meg, akkor nyugodtan mondható, hogybte nem készültek semmivel, mert a megállapodáshoz tartotta magad

2015. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
#3 meg is érdemelted az egyedüli karácsonyozást, ha ilyen hülye sértődékeny idióta vagy.
2015. dec. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Sértődékeny idiota?:D En nagyon is meg tudom érteni, foleg ilyen helyzetben nagy fszsag ha atvagnak. En is ezt tettem volna a helyében.:)
2015. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Huh most össze fog dőlni a világ.


Szerintem nyugodtan eléjük állhatsz, hiszen tartottad magad a megbeszéltekhez.

2015. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Velem még ilyen nem történt de egy közeli ismerősömmel igen.

Dettó ugyanez.

Megbeszélték a szülőkkel, (a szülők akarták, ők találták ki), hogy ne legyen ajándékozás.

Aztán ők mégis vettek ajándékot.


Majd tök rosszul érezték magukat, meg voltak sértődve, hogy a gyerekük nem vett nekik ajándékot. (még nekem is elpanaszolták)


Na ezek után én ilyennek nem dőlök be.

Akár esküvő vagy szülinap vagy bármi van, és mondják, hogy nem kell ajándék, akkor én nem merek ajándék nélkül beállítani, még akkor sem, ha az utolsó forintomat kell ajándékra költeni.

2015. dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
5ös, nagyon is jól éreztem magam egyedül, köszönöm kérdésed, nem érzem magam sértődékenynek, nem kiabáltam, nem csapdostam, nem vágtam be magam után az ajtót, simán elköszöntem, ha ők ennyire semmibe vettek azzal, amit csináltak, gondoltam, nem számít nekik, hogy ott vagyok vagy sem.
2015. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!