Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van undorom itthon...

Miért van undorom itthon élni? Egész egyszerűen depressziós vagyok ha itthon kell lennem!

Figyelt kérdés
Nagyon magam alatt szoktam lenni ha itthon kell lennem párhuzamosan két napig (vagy akár több ideig). Állandóan járkálnak a házban, dünnyögnek magukba, káronkodnak, hangosan beszélnek. Reggel meg olyan szomorú arcot vágnak, hogy nekem is elmegy az élet kedvem. Semmi nem jó amit csinálok, nem jó hogy tanulok (hiába vagyok főiskolán 5 tanuló) Esetek többségében csak lekáromkodnak, disznónak mondanak, hálátlannak stb pedig ami van mondva, hogy a házkörül csináljam meg azt rendre megteszem (egy visszabeszélés nélkül) Most is a karácson olyan mint egy temetkezési vállalkozók bulija. Nem tudok sajnos elköltözni mert olyan munkalehetőségem nincsen, hogy lakást béreljek + fentarsam magam :( És azt veszem észre, hogy napról-napra csak jobban depressziósabb vagyok, életunt és a halál jár a fejembe. F/20

#j5ut
2015. dec. 25. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól látod a dolgokat. Amíg nincs olyan munkalehetőséged, h fizetni tudd az albit, addig marad a temetkezési vállalkozás. A disznó jelzőt a súlyod miatt kapod?
2015. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert nem kellő lelkesedéssel csinálok meg 1-2 munkát :D
2015. dec. 25. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
keres egy barátnöt és vele tölsd a hétvégéket
2015. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A feléd intett sértegetésekkor elhangzó beszélgetéseket csak találgatni lehetne. Hogy lehet ilyet mondani bárkinek is?

"Lusta Disznó, eriggyé dolgozni, ne sopánkodj a seprű felett".

Katasztrófa.

2015. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!