Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a lányotokról...

Mit szólnátok ha a lányotokról kiderülne hogy leszbikus, és egy cigány lánnyal lenne együtt?

Figyelt kérdés

Mindig tudtam a lányomról...Mindig azt mondtam neki, hogy elfogadom, mert szeretem, de voltak viták, és sosem tudtam elfogadni igazán.

Most fél éve együtt van egy lánnyal akin szerintem ránézésre is látszik, hogy cigány, bár sokan azt mondják, hogy szerintük nem, és a lányom szerint sem az. A lány tanult, normális családból van, dolgozik, próbál velünk is összebarátozni, mindig kedveskedik, hoz valami kis apróságot, ha van valami alkalom akkor nagyobb dolgot...

Ti hogy állnátok hozzá?


2015. dec. 25. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Én nem látok ebben problémát.
2015. dec. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Egyik rosszabb mint a másik.
2015. dec. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

wowowowow


Már megint unatkozik valaki.

2015. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudnám elfogadni. Alapból irtózok azoktól, akik a saját nemüket szeretik.
2015. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Miért lett lepontozva mindenki aki azt tanácsolta, hogy fogadd el?

Egyébként a lányod úgyse fogja elhagyni a lányt ha szereti. Gondolom te is voltál már szerelmes. Ha sokáig "hisztizel" akkor majd titokban fognak tovább együtt lenni.

2015. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Akik udorodnak azt felejtik el h biza belőlük lett az a génhibás egyed...ugyanolyan selejtek .
2015. dec. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
NEFOGADDEL!!!!44!!!
2015. dec. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam le, mindenkinek a válaszát köszönöm. Mivel a gyerekemről van szó, és mivel normális embernek tartom magam, nyilván nyíltan nem éreztetem velük soha, hogy számomra ez még furcsa. Csak belül van...olyan kis kellemetlen érzésem, de tudom azt is, hogy csak rontanék a helyzeten, ha ez kiderülne.
2015. dec. 25. 17:35
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

Undorítónak tartom az olyan anyákat, akik ilyen miatt képesek problémázni. Most komolyan, a szülőnek mi a búbánat köze van ahhoz, hogy a lánya kivel fekszik le? (Nyilván feltéve, hogy a lány elég idős, és nem esik teherbe) Komolyan, nektek nem tök mindegy? Engem a páromon kívül senkinek a nemi identitása nem érdekel, miért kéne érdekeljen? Akivel nem akarok lefeküdni, annak nem marhára mindegy az ízlése ilyen téren? Mi közöm nekem ahhoz, hogy ki kihez vonzódik? Egyszerűen nem értem.

Ráadásul mikor egy szülő ilyen miatt elkezd "undorodni" a gyerekétől, az képzelem milyen jó szülő lehet... Nevetséges.

Pontozzatok le, ha jól esik, de mellette légyszi valaki magyarázza el, mi köze egy szülőnek a gyereke, vagy bárki más szexuális életéhez.

2015. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%

Azt szokták mondani, hogy egy jó anya elfogadja a gyerekét olyannak, amilyen. Ha három füle volna, és két szárnya, akkor is szeretned kéne, mert a tied.


Ha leszbikus, és még csak tini, akkor rá kell hagyni, mert a nemi identitása változó. A cigánylány lehet, hogy csak a tinikor lázadása. Majd elmúlik.


Ha idősebb, akkor már gáz van. Azt jelenti, hogy nagyon súlyos gondjai vannak veled és/vagy az apjával és a női identitásával (esetleg olyan is állhat mögötte, hogy nagyon fiatalon megerőszakolták). Ebben az esetben azzal teszel neki a legjobbat, ha békén hagyod. Az ő élete, ha felnőtt, úgysem szólhatsz bele többé.

2015. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!