Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindig bántanak és elégedetlen...

Mindig bántanak és elégedetlenek velem, pedig oly sok mindenről mondtam le, hogy megfeleljek nekik, köztük a szerelemről (20L)?

Figyelt kérdés

egy teljesítményorientált családban nőttem fel. Mindig jól tanultam. Barátaimmal csak óraközi szünetekben beszéltem, meg facen hébe-hóba, mert szüleim csak hajtottak. Ez évben sikerült bejutnom egyetemre államilagtámogatott képzésre. Budapestre kerültem kollégiumba. Most is csak az eredményekkel vannak elfoglalva. Ha mesélek a barátaimról akkor mindig leállítanak."minek az? inkább tanulj, vagy légy vmi szakmai közösség tagja stb.)

Nme is sejtik h hány fiút utasítottam vissza miattuk, mert nem engednék h velük legyek.

Eddig el is viseltem. De most túl nagy áldozatot követelnek. 5 hónapja neten levelezek egy sráccal, akit imádok. Egyszer láttam életemben, akkor csattant el életem első csókja. (persze hazudtam arról h miért nem megyek haza akkor amikor szoktam, tanulásra fogtam).

A srác nem Pesti és elvárná h távkapcsolatban legyek vele, így pár hétvégét nála töltsek. Persze erről nem tudnék hazudni. Így elutasítottam őt.

Pedig annyira fáj.

Mit tegyek? ha elmondom megölnek

20L



2015. dec. 26. 21:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne legyél már szolga könyörgöm! Ha elhelyezkedtél a fizetést is le fogod tenni nekik? Elárulok egy titkot, ha kerek perec megmondod hogy palid van, menni fog a balhé. Pár hétig nem mész haza a koliból, és rájönnek hogy a lányuk vagy így is meg úgy is, és nem tudnak mit csinálni.

Nem hiszem hogy kivágnának otthonról, vagy bármi ilyesmi, a gyakorin látott példákkal ellentétben ilyen azért elég ritkán van.

Ja, és én most megmondanám nekik hogy vénségükre egy forintra, egy látogatásra, egy tál ételre ne számítsanak. Hogy miért? Hát te elvégeztél mindent ötösre, keresed a nagy pénzeket, de mivel nem élhettél fiatalon így azt most(majd akkor) pótolod, és ők nem férnek már majd bele neked semmilyen szempontból.

2015. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Ledöbbentem. Nem fogod te ezt még megbánni véletlenül, hogy elutasítottad ezt a srácot vagy épp a többit?

Elolvastam még egyszer a kérdést.

20 évesen csattant el életed első csókja???

Eddig mit csináltál? Jókislány vagy? Kis biorobot? Hogy lehet így élni?

2015. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ők jót szeretnének neked, de azzal hogy nem tanítottak meg önállóan dönteni, inkább ártottak!

Menj el egy pszichológushoz, és meséld el neki a dolgaidat, ő majd megadja az útmutatást. Ha innen ötletelsz, lehet hogy tévedni fogsz! És nem kell nekik megfelelned, és nem kell tudniuk mindenről. És nem kell neked egy távkapcsolat!

Az nem igazán jó semmire!

2015. dec. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igazatok van, elcsesztem h mindig nekik akartam megfelelni.

De már mindegy :(

Ebbe a kapcsolatba nem megyek bele, mert kell egy seb is a lelkembe azért h emlékezzek h ne legyek hülye.a távkapcsoalt pedig nagoyn fájna, mert az állandó támogatás hiányozna. S első kapcsolatnak nem való

2015. dec. 28. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!