Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit szólnátok ha megtudnáto...

Ti mit szólnátok ha megtudnátok, hogy a 18 éves lányotok egy 30 évvel idősebb férfival van "kapcsolatban"?

Figyelt kérdés
És nem a lányotoktól tudnátok meg.
2016. jan. 1. 21:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Kinyírnám a vénembert.
2016. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Beszélnék a lányommal, hogy igaz-e.
2016. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Engem egyáltalán nem zavar a korkülönbség, de ez nagyon sok. Én kiakadnék.
2016. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%

Agyonütném mindkettőt, a lányomat azért mert titkolta.

36/F

2016. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
Vén kecske is megnyalja a sót :)
2016. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Erőszakos nem lennék, egyrészt mert azzal semmit nem érek el másrészt pedig 18 éves, önálló, felnőtt ember ugyebár..

Ha letámadnám, tuti az lenne, hogy "csakazértis" csinálná. Én megpróbálnék normálisan beszélni vele. Ő élete és bár nekem ez a korkülönbség rengetegrengeteg, neki kell együttélnie vele és nem nekem.

Bár a kérdésben idézőjelben szerepel a kapcsolat szó, ez ha jól sejtem szeretői státuszra utal. Na, emiatt viszont lehet kicsit jobban elbeszélgetnék vele, mert belefolyni egy (gondolom) házasságba, gyomorforgató a szememben.

2016. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
Gondolkodnék hol rontottam el, (férfi vagyok) amiért kialakult ez az apakomplexusa. Tipikusan a szülői elhanyagoltság eredménye.
2016. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
Tudomásul venném, hogy nagyon elrontottuk a nevelését és a kettőnk közti kommunikációt, hogy felnőtt korára ilyen bizalmatlan lett és keresi a kiutat a csalási körünkből. átgondolnám, hogy hányszor vertem meg, vagy tettem rá rosszalló, gúnyolódó megjegyzéseket, hogy más apja korú ember társaságát keresi és próbálja a tőlem meg nem kapott szeretetet, törődést pótolni.
2016. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%

Attól hogy 18eves es nagykoro" papiron" meg nem jelenti azt hogy felnőtt érett fejjel tud gondolkozni.

Mert akkor tobb esze lenne mint most hogy 50evessel van egyutt a lányod.


Leülnek vele beszélgetni es nyiltan meg kerdeznem hogy magyarazza el mi az ami megtetszett egy oregemberbe benne hisz a lanyodhoz kepest öregember!

Milyen a sex egyutt? Volt e fiatalabbak egyutt se terén?

Nem szégyenli esetleg hogy oreg papa a párja?

En inkabb arra gondolok hogy csak a sex jo a pápával!

En mindenképp ellenezném hisz elmúlik a rózsaszín kod es majd hónapokig nem fog a lanyodhoz nyúlni nem fogja tudni kielégíteni sőt felse fő neki állni.

Es akkor a lányod mit csinal? Bele megyen majd az egyéjszakás kalandokba?

Ennek nincs értelme...... Vagy esetleg fiatalan özvegy akar lenni??

Es a szegyen a lanyodon fog maradni hisz megpecsételte magat azzal hogy papa alá fekszik!!!

2016. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
4%
Ez a "van kapcsolatban" megfogalmazás sok mindent rejthet, még tán azt s, hogy a vér szerinti apjával találkozik időnként....
2016. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!