Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet ezért ilyen fájó pont...

Lehet ezért ilyen fájó pont nekem hogy szerény anyagi körülmények között nőttem fel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy édesapám mindig is olyan ostoba suttyó módon kezelte a helyzetet. Rohadjanak meg azok a drága termékek amiket nem engedhet meg magának/családjának, rohadjon meg a rabló bolt, hogy ilyen árakon adja. Rohadjon meg akinek van pénze 10 milliós kocsira, hogy ő mit tett azért hogy esetleg jobb színvonalon élhessünk, nem tudom.. Mikor már volt saját keresetem és vettem magamnak valamit (funkcióját tekintve abszolút szűkséges dologról van szó) és vittem neki örömmel megmutatni, mikor elmondtam az árát, egyből a pocskondiázás ment. Hogy ők mennyit dolgoznak azért a pénzért, én meg ilyenekre szórom. (megjegyzem még egyszer a saját pénzem) Tényleg, nem drága dologról volt szó. Nem vagyonokat költöttem el rá. Lehet nem lenne annyira fájó pont ez, ha apám normális intelligens ember módjára tudja kezelni a helyzetet, hogy olyan anyagi körülmények között élünk amilyen, akkor nekem se lenne ez ilyen fájó pont?
2016. jan. 6. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Ezen kár rágódnod. Vannak olyan emberek, mint pl. az édesapád is (nem akarom bántani) akik úgy tudják csak értékesnek érezni magukat, ha lehúzhatnak másokat, akiknek jobban megy a szekér, vagy okosabbak, ügyesebbek.

Ezek az emberek csak károgni tudnak, másokat pocskondiázni, ahelyett hogy kezükbe vennék s sorsukat és változtatnának...

2016. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Apád egy büdös nagy proli.


Tipikusan az az ember, aki semmire nem vitte, de mégis az Atyaúristennek képzeli magát, és persze ő a becsületes, szorgalmas, dolgozó ember, és mindenki más lopott, csalt, hazudott. És ez a legundorítóbb, mikor már a saját gyerekében is az ellenséget látja, csak mert megengedhet magának ezt azt.

2016. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A Belga együttes Dilettáns című dala jutott eszembe.
2016. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!