Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17éves vagyok. Nevelt gyerek...

17éves vagyok. Nevelt gyerek . De egyre jobban látszik hogy csak csicskának tartanak itt. Az egész házat én takarítom amíg anyám gépezik. Valami nincs kész mingyárt ki van akadva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha valami nincs kész, vagy nem jól csinálom meg akkor mingyárt kiabál és szép szavakkal illet ( fruska vágja hülye. Vagy volt már hogy egész nap nem kaptam enni. Vagy aut mondta hogy alig várja hogy eltakarodjak innen .


Volt pl hogy az öcsémhez vágta a nagyollót

Van egy barátom .utálja pedig rendes állása van. Mindíg segít nekem amiben csak lehet teljesen eltiltott tőle. Csak titokban tudunk találkozni.

Anyámmal már nem beszélek fe tinte semmit. Mert ha mondom hogy mi a baj , hetekig a fejenhez vágja. Így elment a kedvem attól hogy bármit is beszéljek vele . Azt mondja hogy ennek az oka a barátom, ő állt közènj. Ez nem igaz ez az egész anyámnak köszönhető, de ő ezt nem akarja felfogni.

Elnennék de nem tudok. Be kell töltenem a 18-at. Nem értem hogy mért ilyen. Mindig jótanuló voltam soha nem voltam rossz gyerek. Mindent megtettem amit kellett .

Tisztelettudó voltam . Csak az volt a vaj hogy soha nem álltam ki magamért.


2016. jan. 8. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

talán irígy a fiatalságodra

so anyában van ilyen és hasonló érzés

2016. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Ez az ollós dolog nagyon dúrva..a többi is, de ez...simán beszélnék valakivel erről. Ha te be is töltöd a 18-at és elhúzol, gondolj majd az öcsédre is. Gondolom akkor majd ő lesz ugráltatva, ő lesz a fő célpont. Apudat nem említed...lehet, hogy nincs már veletek, te élted a fiatalságodat, van melletted valaki, ő pedig egy otthonülő begyepesedett nőszemély, akire már egy férfi sem kíváncsi? Már bocs, de ez az egész...
2016. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha nevelt vagy, akkor van családgondozó, vagy tanácsadó,és általában pszichológus is. Nekik kellene szólnod. Nevelőszülőknél különben sem kell betölteni a 18at, előbb is el lehet kerülni.
2016. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%

A nők nagyrészéből 30 felett megkeseredett szutyok lesz.

Valszeg itt is erről van szó.

2016. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen - normális családban nem fordulhat elő. Abból lesz szutyok aki eleve az volt ez nem korhoz kötött, 29 évesen normális majd hirtelen idióta lesz (max egyéb esetekben - tragédia éri...)
2016. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Van férj csak egy papucs. Neki is ő parancsolgat.

Voltam már megbeszélésen hogy el akarok menni. Ott azt mondák hogy más családnál nincs hely, otthonba még nem megyek. A barátonhoz 18-év alatt nem költözhetek .

Amúgy anyukám pánik beteg nagyon es a cselekedeteit az is befolyásolja

2016. jan. 9. 08:29
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezek nem is a legdurvább dolgok.

Van egy saját gyerekük az is utálja szinte . Volt neki egy barátnője, utált ide járni anyám viselkedése miatt .

2016. jan. 9. 08:32
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon sajnálom, szörnyű helyzetben vagy. :( Ha teheted beszélj a tanáraiddal, esetleg az iskolapszichológussal, ne szégyelld. Ha eldurvulnak a dolgok (bár már így is nagyon azok), akkor legjobb volna, ha kivennének a családból. Egy év múlva megszabadulsz tőle, de mindenképpen keress majd fel egy támogató közösséget, szakembert, hogy segítsen a traumák feldolgozásában.
2016. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
költözz el minél előbb
2020. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!