Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám rájött, hogy viszonyo...

Az anyám rájött, hogy viszonyom van. Mégis mit csinálhatnék, hogy "elfelejtse" ezt?

Figyelt kérdés

Az egyik régi 'barátnőm' úgy gondolta, hogy túlságosan megváltoztam, nem vagyok a régi és mindent elmondott anyának... De tényleg, mindent. Hogy mennyire megváltoztam az utóbbi időben, szinte csak idősebbekkel (értsd:egyetemistákkal) vagyok, a gimiben kb. 10 emberhez szólok hozzá, ha éppen bemegyek. Azt anya tudta, hogy nem mindig járok be, de ez nem zavarta soha, mert a jegyeim jók a mai napig, szorgalmas és céltudatos vagyok.


De most megtudta, hogy viszonyom van valakivel, aki házas... Nem vagyok naiv, nem azt várom, hogy majd elhagyja a feleségét, nekem ez egy kaland, tapasztalatszerzés, szórakozás, ahogy Neki is.


Mondta, hogy beszélni akar velem a mostani helyzetről (mégis mióta egy "helyzet" az életem?), de délután nem akartam vele erről vitatkozni, szóval elmentem itthonról, este pedig hamar elalszik, szóval a csevegésünk holnapra marad... De mégis mit mondjak neki?

Általában mindent megbeszélünk, de ez nem olyan, amit egy lány kitárgyal az anyjával.

A legrosszabb az lenne, ha még apának is elmondaná. Szeretem, meg minden, de egy álomvilágban én, ahol én vagyok az ő kicsi Hercegnője, aki maga a kisangyal.


Idén végzek, kicsit több, mint fél év és egyedül fogok élni. Szeretem anyát, de ezt a helyzetet nagyon nem ismeri és gondolom, hogy vázolta neki a 'barátnőm'...



2016. jan. 11. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
86%
Csak annyit tudok írni, hogy még nagyon gyerek vagy. Lehet, hogy most fogsz végezni,de az írásod alapján mindennek tarthatod magad, csak felnőttnek nem. A másik, hogy bár még nekem nincs gyerekem,de ha egyszer lesz és megtudom, hogy a kb. 17-18 éves lányom egy házas emberrel k*rogat,akkor nagyon szégyellném magam, amiatt, hogy egy szajhát neveltem fel. Ez az igazság.
2016. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
91%

eddig kellett volna normális értékrendet tanítania anyukádnak, most 18-19 évesen már elkésett ezzel, mondd meg nyugodtan.

de ez már úgyis több helyen vérzik..pl nem jársz be suliba és nem szól érte semmit ..

szóval ezzel a mentalistással ezen is hamar túlteszi magát.

mondd meg neki is,hogy nem vagy hülye,tudod hogy helytelen amit csinálsz, nem is várod,hogy elhagyja majd a feleségét.. ennyi. mást nem hiszem,hogy mondhatnál.

igazából a te dolgod, de biztos vagyok benne,hogy egyszer ha felnősz akkor bánni fogod ezt nagyon. (leghamarabb akkor,hogyha te is házas leszel)

2016. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
89%
Bocs, hogy ezt mondom (gondolom nem is erre számítasz, de nem fogom szó nélkül hagyni), de én a lehető legnagyobbat csalódnék a lányomban, ha kiderülne róla, hogy egy házas emberrel kefél. A megcsaláshoz két ember kell és legalább akkora sz*rházi ilyenkor a szerető nő, mint a csaló férfi. Hogy vagy képes ezt tenni egy nőtársaddal? Abban már csak reménykedem, hogy gyerek nincs, illetve még mielőtt lenne kiderül és az a nő elhagyja a te kis tapasztalatszerzésedet. Nem tudom mit értesz azon, hogy ezt a helyzetet nagyon nem ismeri, mert itt az egyetlen dolog, ami kicsapja a biztosítékot ez a házas férfival való viszony, amin nincs mit érteni. Kefélsz vagy nem kefélsz más férjével? Őszintén kívánom, hogy kapd vissza az élettől, megérdemelnéd a pofont. Egyébként, ha te annyira felnőtt vagy, hogy fél év múlva külön élsz, akkor ahhoz is legyél felnőtt, hogy felvállalod azt, aki igazából vagy, nemcsak édesanyád, de édesapád előtt is. A felnőttéválás legelső lépése, hogy vállalod a felelősséget a tetteidért. Ha ennek az az ára, hogy megbántod a szerelmetes édesapádat, aki szegény csak a legjobbakat feltételezi rólad, hát így jártál.
2016. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
86%

Kíváncsi lennék, hogy amikor majd neked lesz férjed, aki egy tinivel kefél félre, akkor is így látod-e majd a helyzetet.

Egy riban. vagy, és ezen nincs mit szépíteni.

2016. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
79%
Ezen mar nincs mit szepiteni. Mondd el neki hogy ingyen kva lettel, ezt a hivatast valasztottad.
2016. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
65%

Legalább lennél belé szerelmes és remélnéd,hogy otthagyja a nőt, az arra utalna, hogy nem csak szórakozásnak tekinted, hogy résztveszel egy házasság tönkretételében.


Ez nem egy dolog, amit egy anya elfelejt. Ülj le vele, beszéljetek és kérj bocsánatot.

2016. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
86%
Remélem ez kamu, ilyen csőretardált, primitív p*csa ugye nem létezik a valóságban?:D
2016. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
64%
Igen 7-es, természetesen kamu, van egy csomó ilyen kérdése
2016. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:

Igen, biztosan kamu... Aki csak ennyit ír ide, miért veszi a fáradtságot? :Dd


Amúgy naaagyon hasznosan voltak a válaszok, de tényleg. Ennyi erővel a macskámmal is megbeszélhettem volna a dolgot.

2016. jan. 11. 21:44
 10/71 anonim ***** válasza:
94%
A barátnőd amúgy normális csaj lehet, ha ésszel felmérte, hogy rossz irányba változol(értsd:ágybetét lettél) és szeretne rajtad segíteni ezért szólt a szüleidnek. Nem ironizálok, komolyan mondom, hogy ő ezért tiszteletet érdemel, meg kéne becsülnöd őt.:) Mondjuk ahhoz ész és lelkiismeret kellene, ami neked nincs.
2016. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!