Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Visszavettem anyámtól a...

Visszavettem anyámtól a karácsonyi ajándékát. Melyikőnknek volt igaza?

Figyelt kérdés

A lányommal csináltattunk anyukámnak karácsonyra egy fotóalbumot. Beletettünk családi fényképeket az elmúlt évekből, amin közösen vagyunk, vagy mi ketten a lányommal, illetve a lányom az apjával (mi elváltunk, de ők anyuval azóta is tartják a kapcsolatot ugyanúgy). Majd a napokban anyukám sírva felhívta a volt férjemet, hogy az albumban nincs kép a volt férjem jelenlegi barátnőjéről, pedig ő ugyanúgy szereti őt is, mint minket, a lányát és az unokáját! Megkérte az exemet, hogy odaadja neki az albumot, tegyen már bele fotókat a nőről.

Amikor ezt megtudtam, nagyon rosszul esett, fogtam magam és visszavettem az albumot tőle, mondván, hogy nézegesse annak a nőnek a képeit, ha annyira szereti. Ő meg persze kiborult és én vagyok a hülye meg a rosszindulatú, hogy nem értem meg, hogy neki ők is ugyanolyan fontosak, mint mi.

Kinek volt igaza?


2016. jan. 14. 18:22
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
18%
Ha a macskája képet rakja bele, az oké? Vagy az is zavaró? Baxus, legközelebb csinaltass fotokonyvet album helyett, abba nem lehet több képet bele tenni.
2016. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
76%

Add vissza az albumot, hisz karácsonyi ajándék.

A fényképek nélkül.

Aztán pakolgathatja bele az exveje csajának a képeit.

Agyam elszáll...

2016. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sok válaszoló fel sem fogja a lényeget, azért ir baromságokat.

Igenis neked van igazad kérdező!! A anyukád a lányáról és unokájáról kapott képeket és ő sirva hivja fel a VOLT férjed, mert nincs az albumban a barátnője??? Mit keresne ott a barátnője??? Miért ugyanolyan fontos a volt veje barátnője mint a lánya???? Komolyan többször elolvastam a kérdést mert nem akartam elhinni , hogy van ilyen. Nem volt bunkóság visszakérni ez egy szép személyes ajándék volt, anyukád nem volt méltó erre! Én szóba sem állnék vele, amig bocsánatot nem kér.

2016. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
19%
Kedves utolsó, ha a kérdező nem rakja bele az ex férjét, eszébe se jut anyukának a barátnője. De mivel kerdezonk meg mindig apukaert eped, így neki fontos volt bele tenni, hát ne csodálkozzon, ha a "jaj drága kislányom, de szép is volt amikor még együtt voltatok a Pistivel " nyalás helyett mást kapott. Nulla önértékelés, parfuggoseg, féltékenység - ha neki ez jó, hát hajrá.
2016. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
26%

"ez egy szép személyes ajándék volt, anyukád nem volt méltó erre"


Ennyi kicsinyes embert, mint ezen az oldalon!

2016. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk eleve nem értem minek kellett bele az exferj, ha a kérdező, mint anyuka és a lánya, mint unoka ajándéka volt. Akkor kettejük, meg max a nagymama.
2016. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
75%

Én most már elhiszem, hogy tele van beteg emberekkel a világ....elképesztő.

Tudjátok mit, ez nem kicsinyesség kérdése, fogalomzavarban szenved aki ilyet ír.

Adjatok ti is anyukátoknak egy albumot magatokról és az exbarátotokról és barátnőjéről....utána nézzük a reakciókat

2016. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
54%
anyud valami anyagi/haszoni függőségben van az exedtől, hogy így nyal nekik?nem normális.
2016. jan. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
27%
Hát nem semmi anyukád van :O mondjuk nekem se jutna eszembe a saját fényképeimet adni ajándékba.
2016. jan. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen igazad van.nehogy már anyád egy idegent ajmározzon veled szembe.Hatalamas bunkóság volt tőle föléd helyezni egy idegen nőt.Én is,vissza vettem volna az albumot.Vegyen magának aztán biggyesze teli "más kölykével" ha neki az fontosabb.Ez volt az övön aluli ütés számodra,nem az vissza vetted.
2016. jan. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!