Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha lányotok...

Mit szólnátok, ha lányotok azt mondaná, hogy öngyilkos akar lenni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 15. 20:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%
Megkérdezném, hogy miért nem beszélgetünk ahelyett, hogy ilyen felesleges baromságokkal hívja fel magára a figyelmet.
2016. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%
Beszélgetnénk, ha nem csak hiszti, akkor irány az orvos.
2016. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem csak hiszti.
2016. jan. 15. 20:47
 4/30 anonim ***** válasza:
35%
ne öngyizzé'!
2016. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%

Hány éves vagy?

Mi a gond?

2016. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom akkor a miértjét is elmondta. Beszélnék vele, hogy találjunk megoldást a problémájára, de mindenképp elmennék vele egy pszichológushoz.
2016. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Nem momdtam még el neki. Szerintem nem is fogom. Inkább úgy kellett volna feltennem a kérdést, hogy mit csinálnátok, ha kiderülne.

19 éves vagyok.

2016. jan. 15. 20:54
 8/30 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Mért akarsz az lenni? Hogy lehetne megoldani?
2016. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
23%
semmit ha komojan gondolja nem jelzi elöre
2016. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Én úgy gondolom,az öngyilkossággal nemhogy elmenekülsz a bajok elől,de másokat is súlyosan bántasz. És ehhez nincs jogod (jó,persze van,de érted). Nem lehet egy baj sem akkora,hogy az életednek véget kelljen érnie. Gondolj bele.. egyszer élsz. Csakis egyszer (és itt most tekintsünk el a vallásoktól,reinkarnációktól,vegyük a puszta tényeket). Egy életed van ahhoz,hogy szeress,nevess,vidám légy. És ezeket a dolgokat elvennéd magadtól,mert most nincs minden rendben? Az Idő nagy úr. A sebeket begyógyítja (ha nem is teljesen). Annyi mindent tehetnél az életedben,annyi de annyi mindent.. Fel nem foghatom,hogy ezt az "utazást" miért adnád fel.

De ha az életed nem is érdekel: Gondolj a szüleidre. Megnyomorítanád a hátra lévő 30-40 évüket a gyásszal. És akkor ők mit csináljanak? Ők is legyenek öngyilkosok? Akkor mi értelme? Mi értelme az EGÉSZNEK?

Ne feledd! Csakis egyszer élsz!

2016. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!