Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha pont anya tol le...

Normális, ha pont anya tol le emiatt? Csak szerintem kellene neki ezt megértenie a legjobban?

Figyelt kérdés

Anya pánikbeteg, huzamosabb ideig elég rosszul volt, míg meg nem találta a jó orvost, jó gyógyszerekkel. Volt, hogy hetekig ágyba kényszerült.


Viszont eljött az a pont, amikor én vagyok rosszul, nálam jönnek elő a 'mentális problémák'. Legutóbb telefonon megkérdezte, hogy vagyok, elmondtam, hogy rosszul, stb. Majd nekem állt, hogy 'mi lesz veled, ha dolgoznod kell', stb, stb...


Csak szerintem kellene neki a legjobban megérteni ezt az egészet?


21l (egyetemista)



2016. jan. 24. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aggódik érted. Ezért mondja, nem azért mert nem értené meg.
2016. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pont hogy megérti, hiszen tudja, hogy mivel jár, aggódik érted. Majd ha elmúlik az első ijedség, akkor elkezd gondolkozni, hogyan segíthet neked.
2016. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Anyukád már tudja,hogy fejben dől el minden,legalábbis nagy része a dolgoknak.Ha tudod uralni a dolgot,és folyamatosan sulykolod magadba,hogy nem a pánik a főnök,hanem Te,akkor a rosszullétek egyre enyhébbek lesznek.A legrosszabb,ha valaki azt erősíti magában,hogy ő beteg,sztem édesanyád ezt szeretné elkerülni.
2016. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Anyukád már megjárta azt az időt, tudja mi lehet veled is. Az hogy ilyen "sértőn" szól oda , csak azért van szerintem , mert nem akarja , hogy lásd az ijedtséget az arcán.

Rossz dolog a pánikbetegség, egy éve küzdök vele. Az én anyukám sem vette komolyan mikor mondtam neki, higy pánikrohamaim vannak. Pedig anyu is volt valaha beteg. Esetleg ami segíthet, ha a barátaidnak mondod el ,hogy lelkileg nem vagy jól.

Jobbulást!!

2016. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!