Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Nektek melyik jelent...

Szülők! Nektek melyik jelent nagyobb érvágást?

Figyelt kérdés
Ha a gyereketek azt mondja, hogy meleg vagy ha azt mondja, hogy aszexuális? Lehetőleg a válaszban jelöljétek meg az egyiket. Köszönöm!

2016. jan. 26. 19:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
25%
Ha meleg lenne.
2016. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
92%
Igazából egyik sem jelentene érvágást számomra. Ha meleg lenne elfogadnám, de sajnos a társadalom nem igazán. :-(
2016. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Egyik sem jelentene érvágást.
2016. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%
Ha kijelentené, hogy aszexuális. Keresném a trauma okát.
2016. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti! Lehet hogy provokatívan tettem fel a kérdést (ha így van akkor elnézést), de nem annak szántam. Vannak olyan szülők akiknek ez traumát okoz. Engem csak az érdekel, hogy a szülőknek melyiket nehezebb felfogni, melyiket nehezebb olfogadni (így lenne helyes feltenni a kérdést)? Veled ellentétben nem arra céloztam, hogy a szülők ez után nem szeretnék a gyermeküket.

Újrafogalmazva a kérdést; a szülőknek melyiket nehezebb elfogadni?

(Az aszexuálisba extrém esetben az aromantikust is bele lehetne venni, extrém esetben).

2016. jan. 26. 19:50
 6/26 anonim ***** válasza:
46%

Ha meleg..

Nem magam miatt, hanem a társasalmi megítéles miatt

2016. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Kedves kérdező. Eleve azt nem értem hogy lehet ez trauma?? Mi a baj azzal ha valaki meleg, aszexuális stb. Teljesen normális dolog. Ugyanolyan ember marad mint amilyen azelőtt volt hogy megtudtad volna hogy "más" ... Mit kellene ezen feldolgozni? Ha sorozatgyilkos lenne akkoris a te gyereked. Undorodom az ilyen "jaj fuj melegek " emberektől.
2016. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Semmi közöm senkinek a szexuális életéhez, aki nem a párom... Amíg a gyerekem nem tesz szexuális okokból olyan dolgot, ami illegális (pl nemi erőszak, pedofília stb), addig semmi közöm hozzá, azt csinál ami jólesik neki.
2016. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

7-es. Akármennyire nehéz is elhinni vannak olyan szülők akik nem képesek ezt feldolgozni, az okát nem tudom, de vannak ilyenek, ha nem is sok de van.

Ha tudni szeretnéd én aszexuális vagyok. És nem azért kérdeztem mert gyűlölném a melegeket vagy az aszexuálisokat! Ez egy egyszerű kérdés volt, nem kell túlmisztifikálni. A kérdésem egyszerű, a szülők úgymond melyiket preferálják a 2 közül.

2016. jan. 26. 20:38
 10/26 anonim ***** válasza:
7%
az jobban elkeseritene, ha meleg, mert onnan nincs visszaut.
2016. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!