Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van ez? (Nem rövid a...

Miért van ez? (Nem rövid a kérdés, a magyarázat pedig nem hosszú. )

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, soha nem volt barátom, néha randizgattam, de erről a szüleim nem is tudnak. Mindennap hallok egy-egy újabb vőjelöltről, többnyire a szomszéd falvakból valami anyuci pici fiai. Elég erősen éreztetik velem, hogy ideje lenne már, hogy legyen valakim. Szombaton elmentem egy randira, ezt most valamiért elmondtam nekik, most ki vannak akadva. Ok, külföldi a fiú, ez persze eléggé bonyolítja a dolgokat, de ha eddig ezt akarták (jobban, mint én), akkor most mi a baj? Valakivel volt hasonló? Szülőként mit gondoltok, mi az ok? Illetve a legfontosabb, le lehet őket állítani vajon valahogy, vagy csak próbáljam elengedni a fülem mellett?
2016. jan. 27. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük, hogy alapvetően mi a baj? Egyébként meg felnőtt vagy, tisztázd velük, hogy ha találkozol olyan emberrel aki számodra szimpatikus, akkor szívesen ismerkedsz, de ne ők keresgéljenek már neked.
2016. jan. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem egyszerű a válasz:ők akarnak neked választani, és az nem tetszik nekik, hogy te önállóan léptél, és magadtól randiztál, ráadásul az ő tudtuk és beleegyezésük nélkül.
2016. jan. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Valaki magyarázza el nekem, hogy néz ki, amikor valaki kiakad, de nem szól semmi, ezért vadidegeneket kell kérdezgetni arról, miért akadt ki? Talán velük kellene beszélned.

Ettől függetlenül nekem nem tetszik az ilyen 'anyuci pici fiai'-féle megjegyzés: külső szemmel Te talán mi vagy?

2016. jan. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első 2-nek köszönöm a választ. Egyébként nem ilyen középkori emberek, hogy ők akarnak nekem választani, ezzel csak tudatni akarták, hogy randiznom kellene.


3. Nem igazán értem, mi bajod. Nyilván próbáltam beszélni velük, nem vagyok az a típus, aki azt is itt kérdezi meg, hogy hány óra, de gondolom leesett, hogy nem egyszerű eset a családom. Így normális választ sem tudtam kiszedni belőlük. De bármennyire nem átlagos ez a viselkedés, gondoltam, lehet, hogy lesz itt valaki, aki esett át hasonlón, és tud segíteni.

Azt pedig köszönöm, hogy "anyuci pici fiának" neveztél, még ha a lánya is vagyok. Azonkívül is egy önálló, talpraesett nő, amit a munkám és a jelenlegi helyzetem megkövetel. De ismerem a fiúk nagy részét, és nem ránézésre nyámnyilák.

2016. jan. 27. 08:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, és mint írtam, a "nagy részüket" ismerem. Akit nem, arra nyilván nem vonatkozott a megjegyzés.
2016. jan. 27. 08:59
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
Sehol nem neveztelek anyuci pici fiának. Édes Istenem...
2016. jan. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
De igen, a "Te talán mi vagy", az pontosan azt jelenti.
2016. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!