Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elvárjátok a gyereketektől...

Ti elvárjátok a gyereketektől hogy legalább annyira tanult legyen mint ti?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha egyikőtök elvégezte a BME-t akkor a gyereknek is el kell mert megvannak az adottságai.
2016. febr. 1. 18:21
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Én azt várom el a gyerekemtől, hogy olyan irányban tanuljon, ami érdekli őt, amiben jól érzi magát és szereti csinálni :-)
2016. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
89%

Én annyit várok el, hogy amiben tehetséges, abban eljusson a csúcsig. Vagy igyekezzem eljutni.

Még kisgyerek, ügyesen játszik :)

2016. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
62%

Első vagyok:

Jajj, bocsánat, elfelejtettem, hogy a Gyakorin vagyok és itt csak az az ember, akinek diplomája van...


Akkor módosítok :D

Igen elvárom, nem érdekes, hogy a gyerek mit akar, a "büdös kölke" ott pusztuljon meg, akkor is le kell diplomáznia, ha nem akar, mert a szülő is diplomás. Most JÓ??? :D

2016. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
71%
Igen, de azt tanulja, ami érdekli.
2016. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
25%

Én meg a #4.


""büdös kölke" ott pusztuljon meg, akkor is le kell diplomáznia, ha nem akar, mert a szülő is diplomás."


Ha van tehetsége, akkor igen, saját érdeke. Sorry.

2016. febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
91%
Nem,ha szakács akar lenni,törekedjen arra,hogy mondjuj ne egy kifőzdében dolgozzon,de ha az akar lenni,legyen az, nem mindenki akar diplomát,vagy nem abban találja meg a boldogságát.
2016. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
73%
*mondjuk
2016. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
77%
Tőlem elméletileg nem várják el, de gyakorlatilag igen. Legalábbis anyukám. Egyébként anyu bölcsészkaron végzett, apu pedig mérnökin, mégis anyukám az, aki nagyon kiakadna, ha mondjuk bölcsészeten lyukadnék ki. :D Szerinte az ő lánya csakis orvos vagy mérnök lehet.
2016. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
56%

Hmmm... ez azért sok mindent elmond :-)

Tök mindegy, mit írok (első) ha nem várom el, akkor 48 %-osan hasznos a válaszom, ha elvárom, akkor meg 47 % :D

Ergo tök mindegy, mit mondok :D :D


Ja, és fel kéne már ébredni, hogy nem csak a diplomás az ember, hahó!!! :D

Nem tudom, feltűnt-e már néhány embernek, hogy vannak DIPLOMÁSOK is állástalanok, akár itt a gyakorin is ?

2016. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
69%

"Nem tudom, feltűnt-e már néhány embernek, hogy vannak DIPLOMÁSOK is állástalanok, akár itt a gyakorin is ?"


Így van, de azért egy műszaki diplomás jobb esélyekkel indul. Magam is ismerek még érettségi nélküli, de sikeres és értelmes, művelt vállalkozót, de nem ez a jellemző. Amolyan kivétel.

2016. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!