Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ciki, ha valaki a nagynénjével...

Ciki, ha valaki a nagynénjével egyidős, a kistestvére meg jóval kisebb, mint a saját gyereke?

Figyelt kérdés
Kb. nagynénémmel egy időben születtem, 1 hónappal idősebb vagyok, a fiam meg 6 évvel idősebb a húgomnál. Mindenki ezen témázik, aki megtudja. Tényleg nagyon gáz?

2016. febr. 5. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, de én nem érzem egyáltalán cikinek.
2016. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez nem ciki, ez vicces. :) Nálunk is volt általánosban egy csaj, akinek a nagybátyja alattunk járt egy évvel. Először meg is kérdezte tőle az osztályfőnök, hogy tisztában van-e a nagybácsi szó jelentésével... :D

Ritka, és érdekes dolog, persze, hogy témáznak rajta, ebbe bele kell törődnöd. De cikinek nem ciki, nyugi. :)

2016. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nem ciki. Csak kell nekik valami amin tudnak csámcsogni. 😀
2016. febr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Volt az a film Tom Hanks-el. Abban volt ilyesmi családi szitu. Szerintem poén, semmi képp sem ciki.
2016. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A férjem egyidős a nagybátyjával, a fiaink egyidősek:)
2016. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak szokatlan, de nincs ezzel semmi baj.
2016. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul az ilyen, mégis miért lenne ciki? Amikor régen sok gyerek volt s a legkisebb 20 évvel ifjabb volt a legnagyobbnál, akkoriban is simán megtörtént az ilyesmi. Manapság kissé szokatlan, de ennyi.

Ami teljesen normálisan megtörténik és nincs vele gond, az nem lehet ciki.

2016. febr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Dédnagyapámnak én vagyok a legnagyobb dédunokája (20), a legkisebb unokája (!) pedig nyáron jön, ezzel a legidősebb (apám) és a legfiatalabb unokája között 43 év lesz. Volt egy nagyon korai és egy viszonylag kései házassága. Így pl apám is idősebb a nagybátyjánál.

Anyámnak is simán lehetne még gyereke a mai világban, egyáltalán nem tartanám cikinek, ha az én elsőm idősebb lenne a kistesómnál.

2016. febr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ott fordulhat ilyesmi elő, ahol testvérek között nagy korkülönbség van. Anyámnak pl. öt testvére van és ő a legidősebb. Mire a legkisebb testvére megszületett, addigra ő már felnőtt, férjhez ment és volt egy kisfia is.

Úgyhogy a bátyám pár évvel idősebb, mint a saját nagybátyja.

2016. febr. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem ciki, sőt! En szeretek ilyenről hallani!

Nalunk a ferjemnek elso , fiatalon kotott hazassagabol szuletett gyereke, es a masodik hazassagbol szuletett gyereke kozt 17 ev van, es meg szeretnenk kistestvereket!

Szerintem pont, hogy becsülendő, hogy egy ferfi (vagy nő) aki mar felnevelte gyermekeit, hajlamos arra, hogy mindent ujrakezdjen!

2016. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!