Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti is kértek pénzt a...

Szülők ti is kértek pénzt a gyereketektől kölcsönbe? Mikor meg én kérek pénzt erre arra nem kapok soha?

Figyelt kérdés
normális hogy mikor van pénze és tőlem kér?

2016. febr. 6. 19:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
a gyereket eltartják
2016. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
a szülők alapvető kötelessége hogy eltartsák, szolgálják, segítsék a gyereküket, és mindent biztosítsanak számára amit kér
2016. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Milyen idős "gyerek" vagy?
2016. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Én szülinapra, karácsonyra,húsvétra kapok pénzt, csak úgy soha. A szüleim néha kölcsön kérnek, adok is természetesen és ők később vissza is adják.
2016. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
17 éves fiú
2016. febr. 6. 19:54
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor hazajöttem pár hónap külföldi munka után, az volt az első dolguk, hogy több százezer forinttal lehúztak. Normális munkája egyiknek sincs, csak minden évben karácsony környékén keresnek egy nagyobb összeget, azt próbálják egész évre beosztani, persze nem sok sikerrel, év végére meg rengeteg adósságot halmoznak fel.

Öcsémtől is elkérték a pénzt, amit a nagypapájától kapott jogosítványra. Amikor meg megemlítettem nekik, hogy a szívességkéréseknek is van határa, akkor még én voltam a szemét, mert a szerintük gyerek dolga, hogy támogassa a szülőt. Hát szerintem rohadtul nem. A gyerek dolga az, hogy valahogy elkezdje az életét, boldoguljon, és ha a szülők elszedik a pénzét, ez nem túl egyszerű. Megjegyzem, hogy kisebb koromban sem, és nagyobb, kollégista éveim alatt sem adtak pénzt soha, a nagyszüleim támogattak mindenben.

2016. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de egy gyereknek honnan van készpénze?
2016. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Ok, 17 évesen lehet, de gyerektől pénzt kérni hogy lehet?


Eszembe nem jutna.

2016. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

"Ok, 17 évesen lehet, de gyerektől pénzt kérni hogy lehet? "


Úgy értem, 17 éves dolgozhat már, de az a saját kertesete. Normális embernek még a gondolat is meredek, hogy elvegye.

2016. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
11%
Ez a napi kamukérdés egyik darabja????
2016. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!