Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Féltékeny rám az anyám és a...

Féltékeny rám az anyám és a nővérem?

Figyelt kérdés
Vagyis nem kérdés. Féltékenyek, és ennyi. 20 éves vagyok, még itthon élek, de szeptembertől kollégium, ha minden jól megy. A nővéremmel valójában féltestvérek vagyunk, és én "szebb" lettem. Igazából az alakomra féltékeny, mert nekem van mellem, fenekem, szép csípőm, lapos has...megvan minden, és jó. Kiskoromba is utált, olyanokon nyavalygott, hogy nekem mér kék a szemem?!.. Meglát, mikor jön haza,vagy összefutunk, állandóan végignéz rajtam, végigmér.Nem szólok semmit, de mindig észre veszem. Nagy szájú kis kerti törpe. Vendéglátózik amúgy. Az évek során felvett egy elég hülye stílust, elég idegesítő.. Anyám is féltékeny. Ő azért, mert fiatalon szült minket. Tönkretettük a gyerekkorát, ahogy Ő mondaná. Főleg én, mert engem már nem akart. Állítólag miattam mint utolsó gyereknél, nem tudott már visszafogyni 50kg-ra, de a két testvéremnél mind vissza tudott fogyni. Múlt héten kérdeztem a születésemről, meséljen valamit. Nem éreztem semmi kedveset a szavaiban. Ha igen, az Saját magáról szólt..(Elég önző,és gonosz.) Közölte a végén, hogy ja, és igen haza akart jönni, de 2 hétig benn kellett maradni miattam a kórházban, mert besárgultam. Emlékszem rengetegszer megvert, nagyon durván, főzőkanalakat kettétörte rajtam, beleverte a falba a fejemet stb.... Traumákat okozott. Az évek során nagyjából sikerült megváltoztatnom. Jobb ember lett talán. Bár úgy látom fél tőlem, mert megnőttem, és már csak azér nem mer megütni, vagy beszólni + mer okosabb lettem, és mindent alátámasztok érvekkel és akkor rájön, hogy igazam van /vagy nem. Néha rájön az ordítás, az kezelhetetlen. Akkor megyek a szobámba, vagy sétálni... Röviden a lényeg, hogy mikor itt van a nővérem akkor ketten savaznak engem közösen. Butának is tartanak, lekezelnek, csicskáztatnak mint egy cselédet, mert még anyagilag kicsit rá vagyok szorulva anyámra. Függök tőle, így megteheti.. Van pénzem, dolgoztam. Az ügyeim abból intézem, de akkor is függőnek érzem magam.. Elég nehéz ez a leszakadás. Már egyszer voltam fősulin nem tetszett a kar, hatalmas veszekedés árán passziváltathattam, és most belekezdek egy másikba. A legnagyobb fájó dolog a kiszolgáltatottság. És hogy hagynom kell, hogy savazzanak, röhögjenek rajtam, a 2 rosszindulat.. Ettől függetlenül amúgy megbocsátottam nekik....és elfogadtam olyannak amilyenek. Nem volt könnyű. Nem szoros a kapcsolat. De valami "álkapcsolatot" ami szeretet?! mégis fenntartok.. Néha én magam is belebonyolódok, mivel nem fűz hozzájuk mély érzelem. Egyik családtagom iránt sem sajnos. A többiekhez sem. Tanácsok a leváláshoz, nehézségek túljutásához? Meg ami eszetekbe jut.
2016. febr. 13. 03:01
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen, féltékenyek rád. Én is az vagyok, meg a többi Gyakoris, a volt iskolatársaid, a munkatársaid, az emberek a buszon, az összes eladó, mindenki, aki szembejön veled... a megkeseredett, önsajnáltató személyednek szóló ellenszenv szóba sem jöhet. Mindenki szörnyen irigy, nyilván. Vigyázz, egy idő után nehogy te is irigykedni kezdj saját magadra.
2016. febr. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

20 évesen nem tanulsz nem dolgozol rajtuk élösködsz,

ja biztos féltékenyek rád...

2016. febr. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Tanacsok a levalashoz?

Huzz el dolgozni, koltozz el es tartsd el magad. Problema megoldva. 😂😁😂


Te 💩💩💩💩💩💩

2016. febr. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

" Igazából az alakomra féltékeny, mert nekem van mellem, fenekem, szép csípőm, lapos has...megvan minden, és jó. "

" + mer okosabb lettem, és mindent alátámasztok érvekkel és akkor rájön, hogy igazam van /vagy nem."


igy van. az elso jol leirta. mindenki féltékeny rád..nehéz..nehéz ugy.

2016. febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

...És most Hamupipőke elmegy bulizni és találkozik a szőke herceggel, aki kimenti sanyarú életéből.


Jó sztori, csak kár, hogy nem új.

2016. febr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem kérdés minek írtad ki?
2016. febr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rosszul tettem fel a kérdést.... Nem tudom miért magyarázkodok. Nem nagyon akartam. De leírom, még, hogy nincs megkeseredett személyem stb.. Dolgoztam, és fogok, tartottam 1 hónap szünetet. Anyukám mondta... hogy tartsak egyéb okok miatt.. És itthon mindent megcsinálok segítek neki... Darab sz*r vagyok, ja?!. :D Leírtam az észrevételeim. Sorok mögé kéne látni. Csak hát ez nem megy mindenkinek....Ebből is látszik. Istenem... Meg a fehér herceget várom. Tudjátok, ti azt! Jogos, kár volt kiírni. Normálisak itt nem igen vannak. Törölve lesz úgyis. Csao
2016. febr. 13. 15:05
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Csáó!
2016. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csao baby😚
2016. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!