Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell anyámnak mindig a...

Miért kell anyámnak mindig a fogamzásgátló miatt veszekedni velem?

Figyelt kérdés

7000 Ft 3 havi fogamzásgátló, egyszerre szoktam megvenni, mert ha egyesével veszem még drágább.

Anyám állandóan azon veszekszik, hogy miért kell egyszerre ennyi pénzt kiadni. (Ő naponta veszi az 1000 Ft-os cigarettát.)

Múltkor ment a gyógyszertárba, mondtam neki, akkor hozza el a gyógyszeremet, adtam neki 7000 Ft-ot, erre hozott egy havit...

Komolyan, miért kell ebbe mindig belekötnie? Habzó szájjal üvöltözik miatta állandóan. Nem is ő fizeti.



2016. febr. 17. 20:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Az én bogyóm három havi adagja is 7.000 Ft, viszont azt eleve én veszem, és barátommal felezzük az árát. Bár anya eleve nem csinál belőle ügyet. Szerintem intézd magad, akkor nem lesz gond. :)
2016. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
19%

KI A PIChSAT ERDEKEL??? Anyad egy matek.minusz 5os gyoker... Miert erdekel szamoltasd ki vele

.. mi dragabb 92 ezer ami ok nelkul art sokat, vagy 7, ami okkal art kevesebbet. Agyhalott... Ne beszelj vele... idiotakkal nem erdemes.

2016. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Váltsd ki, amikor Te mész, neki kvázi nem is kell szembesülnie azzal, hogy szeded. (Te váltod ki, Te veszed be, ha nem is látja, akkor igazából nem is tud még csak beszédtéma sem lenni.)


Régebben az én anyum is, ha nem is azt mondom, hogy veszekedett velem miatta, de éreztette, hogy nem örül neki. Ő a későbbi esetleges szövődményeitől féltett, mint kiderült.

2016. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Intézd magadnak és már meg is van oldva
2016. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Én szoktam intézni, de mindig kérdezgeti, hogy vettél gyógyszert? Mennyit?
2016. febr. 17. 20:38
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
Idióta. Erről nem lehet bővebben írni.
2016. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

Anyád gáz!

De orvosolható a probléma.

Magadnak intézed, magadnak veszed meg.

Ha meg kérdezi,azt mondod,igen anyu, ó persze anyu,csak egy havit vettem.....

2016. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
83%

7000? Milyet szedsz? (bocs az offért)


Egyébként, amikor velem állt neki perlekedni anyám ez miatt, közöltem vele, hogy amíg ilyen maradsz, szedni is fogom, nem adok így a kezedbe unokát.

Volt is csönd ám utána.

2016. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

Hogy hozhatott 1 havit, ha az orvos 3 havi adagot írt a receptre? Tudtommal, azt kötelesek adni a gyógyszertárban mennyiségre is, ami a recepten van.

Amúgy én simán hazudnék neki, hogy csak egyhavit vettem, ha ennyi kell neki a boldogsághoz.

2016. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
A 8-as válasz a legjobb. :)
2016. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!