Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek el kéne mondanom...

Szerintetek el kéne mondanom a szüleimnek hogy már nem vagyok szűz? 18/L

Figyelt kérdés

a szex terén nagyon konzervatívak, szerintük házasság előtt tilos, és bűn ha ilyen "fiatalon" odaadom magam, rib*bcság, lenézendő, csalódnának bennem stb..

Párkapcsolatban élek, ismerik a fiút de nem akarom hogy megutálják emiatt.. Viszont néha eszembe jut, hogy mégis csak a szüleim és a hátuk mögött csinálni ezt kicsit rossz érzés


2016. márc. 5. 10:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Miért akarod elmondani nekik? És miért akarod nem a hátuk mögött, hanem előttük csinálni? Miért akarod hogy csalódjanak benned?
2016. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 nem értem mire akarsz kilyukadni ezzel..
2016. márc. 5. 10:25
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Hallgass a megérzéseidre, szerintem 18 évesen már azt csinálsz amit akarsz, szóval ennyjvel ha nem tetszik nekik sarkon fordulsz.
2016. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

ez nem kötelesség kérdése..., ha úgy érzed, hogy nem kéne elmondani, akkor ne mondd, nincs semmi közük a te szexuális életedhez, különben is már felnőttnek számítasz

ezt te sem gondolhatod komolyan

amikor majd lesz babád, akkor is arra fogsz gondolni, hogy a szüleid háta mögött jött össze? ne már... a te tested, a te életed, azt csinálsz vele, amit akarsz, ebbe senkinek nem lehet beleszólása, a szex meg pont az a kategória, ami végképp nem tartozik a szülőkre...

2016. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Bence_ ***** válasza:
98%

Tudnak a párkapcsolatodról?

Ha igen akkor előttük"csinálod".

Ha szóbakerül akkor legyél őszinte de most se jelented be, hogy fogatmostál.

Van egy egészséges külön világod.

2016. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem nekem kell megválaszolnod a kérdéseim, válaszold meg magadnak. Gondold végig mind a két eshetőséget és következményeit. 1. nem mondod el akkor mi lesz? 2. elmondod és akkor mi lesz?
2016. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
elöttük kell csinálni s úgy se akárhogy
2016. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Minek? Komolyan,minek elmondani?
2016. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Én sem értem minek kellene bejelenteni. Ez a te magánügyed. Megdicsérni nyilván nem fognak, szóval csak fölösleges vitát generálnál.
2016. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Amit csinálsz, az nem betegség, aminek a leküzdéséhez segítséget kérhetnél a szüleidtől. Ez a te tested és a te élményed, ebben a tekintetben csak terád tartozik. Ráadásul a kérdésedből az derül ki, hogy a szüleid összekapcsolják a testiséget az erkölccsel, de csak ebben a tekintetben, azaz egy zavaros helyzetet tartanak fenn. Különben is, miért ne lehetne neked saját, a szüleidtől eltérő véleményed bármilyen kérdésben, hiszen elég idős vagy ahhoz, hogy önálló személyiségként önálló véleményt alkoss a világ dolgairól.
2016. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!