Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám, nevelő apukám szerint...

Anyukám, nevelő apukám szerint beteg vagyok ráadásul nem enged el a barátnőmhöz messze van? (hosszú családi történet)

Figyelt kérdés
anyukámal nagyon rosszba vagyok és szinte az életemben soha nem is szerettem igazán beföttes üvegeket dobált nekem mint egy idegbeteg ütögette az ajtót hogy adjam vissza a tabletet mert most nem használhatom aztán megismerkedett 2 éve a nevelő apukámmal minden éjjel hallottam ahogy az anyámal csinálja mindig úgy jött oda hozzám mintha az apám lenne mindig mindent megkellet csinálnom amit adott külömben ordibált velem anyukám néha megvédett de kezd olyan lenni mint ő már gyerek is van 1.5 éves féltestvérem egyszer kb szintén 1.5 éve mikor elkéstem a suliból 8-dikba akkor az igazgató elvitt kocsival és ott beszélgettünk mert akkor új voltam a suliba mert nevelő apukám miatt elkellet költözni hogy hozzá költözzünk amit én nem akartam és megigérte hogy akkor lesz wifi ami azóta sincsen nah és az igazgató a kocsiban mondta hogy a nevelő apukámat ismeri régről és szerinte nem normális de ha anyukámnak ilyen pasira van szüksége akkor sajnál engem ... néha volt hogy 8dikba berugtam és vett a nevelő apukám ez miatt szondát és zinte minden énteken megszondáztatot most már 17 éves vagyok 10-dikes és minden nap mikor haza érek félek belépni a ház ajtajában kusban vagyok és egyből a szobámba megyek mert félek hogy észre veszik hogy ittam vagy hogy beszivtam( még soha nem szívtam be de anyukám mindig megnézi és volt hogy már tág volt a upillám mikor ittam és nem hitte el hogy nem szívtam) nah és úgy megyek mindig így haza hogy szinte soha nem ittam egy kortyot se mostanában nem is iszok soha de mindig félek hogy azthiszik és ezért félelemmel megyek be a házba a szobámba vagyok mindig kise jövök csak akkor ha este 10 után már végre felmentek akkor jövök ki kajálni és alig beszélünk egymással néha zenét hallgatok és ez sokszor anyukám nem szereti mindig bejön akkor és ordibál soha nem hallgathatom hangosabban úgy hogy elmenjen a szobám másik végébe a zene külömben bejön és elkezd ordibálni hogy szar a zene nem tetszik neki és hagyjam el a házat és aludjka az utcán egyszer már ilyen miatt rakott ki a házból és suli után nem mehettem haza mindig mondja hogy költözzek el itthonról apámhoz és én mondom hogy akkor vagy itt maradok vagy a barátnőmhöz de a barátnőmhöz nem engedik meg így csak megy az ordibálás apukám pesten lakik és a barátnőm debrecen fele én pécsen és alá kellet egyszer írnom egy papírt hgy csak akkor mehetek el a barátnőmhöz legközelebb ha nem állok bukásra semmiből fél karácsonyig de nélküle nem tudok aludni semmit egy percet se egy éjszaka se hétvégén mikor osk idő van akkor mindig sokáig vagyok az ágyban hogy kitudjam valamennyire ihenni a hetet csak vele tudok aludni így órákon alszok és nem tudok oda figyelni így mot nagyon sok mindenből bukásra állok és nem mehetek el egyszer elmehettem hozzá mert orvoshoz ment és elkisérhettem... egyszer lekellet szendem egy vödör málnát a fáról ráadásul ingyen mert nem szeretek a nevelő apukámnak dolgozni utálok veszekszek vele és akkro mondtam neki hogy akkor nem veszekedek vele ha kapok érte pénzt azt mondta nem és csak akkor mehetek el a barátomhoz ha leszedtem egy vödör málnát és félig leszedtem és utána zt mondtam kész vagyok és anyukámnak azt mondtam mert közben veszekeddtünk hogy ezért miért kell leszednem egy vödör málnát hogy elmehessek a barátomhoz egy éjszakára és azt mondtam anyukámnak hogy utálom és nem nem szenvednék ha nem lenne elengedett végre a barátomhoz és a barátommal sétáltunk az utcán és csörög atelefonja hogy hol vagyunk és hirtelen megjelenik a nevelő apukám autója teljes erővel elkezd tolatni felénk majdnem elüt engem kinyitja a hátsó ajtót és mondja hogy száljak be mondom mirét ő meg erre mert azt mondtam beszáltam és folyamatosan beszélt idegesen hozzám és mondta hogyha egy vödör málnát leszedek akkor azt leszedem én meg mondtam hogy majd a munka helyen és ekkor nagyon gyorsan megált a kocsi kiszált hátra jött kinyitotta az ajtót és megfogott engem és kirángattot levert a puszta közepén ahol senki nem volt és mondta a dolgait nekem keménykedve mikor végre leszedtem a vödör málnát vissza mentem a barátomhoz és ot vártak egy csomóan és mondták hogy 1 percen múlt hogy oda érjek mert ha nem akkor jöttek volna és megverték volna a nevelő apukám mert megijedtek hogy valamit csinál velem nem egy haverom mondta hogy nem normális a nevelő apukám és megvernék a másik barátom eljött hozzánk és beszólt neki a nevelő apukám és olyan idegs lett a barátom hogy elmondta hogy többet ide nem jön legszívesebben megverné őt ő is sajnálja az anyámat és hogy tényleg egy parasztnak néz ki de ez a rendes paraszt az nagyon jól esett hogy más aki látta ráadásul a barátom ezt mondta nekem a legjobb barátjával a nevlő apukám azért veszet őssze mert mikor itt képviselőnek akart amagát szavaztani a fidesznél akkor a barátja nem rá szavaott és össze veszet vele a barátnőmhöz nem engednek e anyukám 2 naponta mensizik mindig ordibál nem csinál mást és még nagyon sok mindent mesélhetnék hogy miket múvelnek és a barátnőmet örülök ha havonta egyszer látom de legutoljára 3 hónapig nem láttam és nyílván mikor veszekszek velük szükségem lenne a barátnőmre de nem lehet ma is össze vesztem velük azért mert holnap pesten megy kiosztóra a barátnőm és ott akarok lenni és akkor nem kéne mennem suliba vagy nem emgyek el a kioszóta és elmegyek a barátnőmhözezt takáltam ki mindent elkövettem hogy elengedjen anyukám de olyan rossz volt a veszekedés hogy már én is ordibáltam ordítottam hogy melyik családban kell alá írni egy papírt hogy elmehessek a barátnőmhöz hogy melyik apuka nevelő apuka rángatja ki a kocsiból a gyereket és ordítottam a csúnya szavakat amiket a gyakorikerdesek miatt nem tudok leírni mert nem mehetek el a barátnőm akit nagyon régen láttam és büszke akarok rá lenni ahogy fellép és ordibáltunk egymással és a nevelő apukámnak elmondtam hogy mit mondott az igazgató a volt sulimba és nevettet a szemembe és mondta hogy össze vissza beszélek anyukám már oda ment a nevelő apukámhoz és momndta hogy hagyjad a gyereket beteg nagyon beteg ez nem normális kimentek végre és mondta hogy ez össze vissza bezél azt se tudja mit beszél idegesn mondta a nevelő apukám hogy nem hiszi el hogy ezt mondta az igazgató minden haverom és nagyon sok ember azt mondja hogy nem normális a nevelő apukám ő nem hiszi el hogy ezt mondta nekem és az ajtó mögött mondják hogy elkel küldeni engem phszihológushoz és nagyon rossz érzés és nem mehetek el a barátnőmmhöz és én már nem tudok mit csinálni nem tudom velük normálisan megbeszélni a dolgokat mert nagyon rossz a kapcsolat... jah és nevelő apukám ordibál még a másfél éves gyerekkel (hallottam) hogy azt mondja neki az ajtóm mögül... hogyha lemered tépni kitépem a beledet (ezt ordibálta egyszer)

2016. márc. 10. 17:14
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
64%

gyámügyeseknek szolj azonnal! 17/L

:)

2016. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem megy a gyámügy akkor : [link]
2016. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért pontot,meg vesszőt használhattál volna,mert negyedig bírtam elolvasni,utána abbahagytam a betűzést.
2016. márc. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
kicsit ideges vagyok és muszáj eljutnom a barátnőmhöz, igazad van csak gyorsan leakartam írni. azon gondolkozok hogy elszökök csak azt mondta nevelő apukám hogy akkor rám hívná a rendőrséget de szerintem ilyen miatt nem tudna feljelenteni, csak a barátnőm anyja miatt gondolkozok ezen mert nem akarok gondot okozni és neki birom az anyukáját.
2016. márc. 10. 17:49
 5/33 anonim ***** válasza:
68%

"az igazgató a kocsiban mondta hogy a nevelő apukámat ismeri régről és szerinte nem normális de ha anyukámnak ilyen pasira van szüksége akkor sajnál engem ... néha volt hogy 8dikba berugtam és vett a nevelő apukám ez miat"


Hát persze. Az igazgató meglátja a nyolcadikos új gyereket az utcán, megismeri, beülteti az autójába és ilyeneket mond neki. Hogyne. Innentől kezdve hogy higyjen neked az ember, mikor ilyen egyértelműen kitalált butaságokat írsz bele hatásvadászat miatt?!

2016. márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
írd már le röviden, mi a bajod, mert ezt az idehányt szövegek képtelenség értelmezni
2016. márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
ez tényleg nem butaság elkéstem a suliból és hát mondhatjuk hogy falusi iskola és szerintem a faluban az emberek jobb fejek mint a városban főleg miután kiköltöztem láttam is hogy így van és mentem és bank automata fele kell mennem a sulihoz és ott ált az igazgató nő és mondta hogy akkor elvisz és hát igen én is furcsán éreztem magam de elvitt és tényleg elvitt és tényleg jó fej volt és tényleg beszéltegettünk suliig és mondta hogy mit nem szeret a diákokban hogyha átverik őt meg ilyesmi és mivel én új voltam elmondta hogy amúgy nincsen semmi baja a diákokkal és csak akik cigiznek meg ilyeneket csinálnak azokat nem szereti és azt is mondta hogy a nevelő apukámnak az előző nevelt lánya is oda járt akit az előző felesévégel fogadtak örökbe ő is oda járt hangának hívták ezt az igazgató mondta akkor nekem az autóba és mondtam is neki hogy akkor már értem hogy a szekrényemen miért vana rá írva hogy hanga és ezután mondta azt amit oda írtam hogy régen csináltak valamit együt talán tájfutottak vagy valami erre már nem emlékszem és akkor ismerte mert nevlő apukámm híres tájfutó edző elvileg ha az ember akarja akkor 4 év alatt válogatottat csinál bárkiből ha a diák akarja és mindig jönnek is hozzánk idegen emberek akik a szobámba alszanak meg ilyesmik mivel nem szoktam beszélni a nevelő apukámmal így gondolom hogy ez a tájfutáshoz kapcsolódik
2016. márc. 10. 18:03
 8/33 A kérdező kommentje:
jah és persze nem fogok hazudni nincsen semmi okom rá sőt olyan ember vagyok hogy szeretem meglátni a hibáimat szeretek az emberekkel jóban lenni és csak anyáméknak hazudok senki másnak. és sok barátom van mondjuk 4 és sok haverom és soha senkivel nem keveredtem őssze tűzésbe mert nem szoktam hazudni semmi okom nincsen rá főleg most miért találnám ki én csak NAGYON elakarok jutni a barátnőmhöz alig látom ő az életem értelme és mivel csak ilyen szavakat lehet itt használni azt mondom hogy NAGYON öngyilkos akarok lenni egyeedül a barátnőm tart életben hogy majd egyszer lesz olyan hogy majd lehet egy családunk gyerekünk meg minden ő tart életben én parkourozok és csak úgy szoktam megnyugodni ha felmászok egy jó magas épületre és lelógok de ezt már nem annyira csinálom miatta mert miatta életben akarok maradni mert idáig játszani szerettem az életemmel úhgy hogy ebből a szempontból betegnek is gondolom magam és most nagyon kevesen múlik hogy nem keresek egy darút megyek ki a szélére és látnak meg a rendőrök olyan ritkán látom a barátnőm hogy nem tudom lassan magam vissza fogni hogy ne legyek öngyilkos mert nem érzem hogy tényleg van nekem mert alig látom
2016. márc. 10. 18:09
 9/33 anonim ***** válasza:
22%
Ne szökj el, bírd ki 18 éves korodig.Azután már felnőtt vagy és szabad.De most tényleg galiba lesz, ha fiatalkorú vagy és elszöksz.
2016. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
81%
Azért ne nagyon dicsekedj az igazgatónövel. Se helyesen se érthetöen nem tudsz irni , fogalmazni. Különben a fele kamu. Na és ha nem mész baràtodhot baràtnödhöz mi van? Jó értem nem vol elötted normàlis példa, de azért ha igaz lenne amiket írsz màr nevelö javitóba lennél.
2016. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!