Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hányféle képen lehet elcseszni...

Gömbicica kérdése:

Hányféle képen lehet elcseszni egymás életét?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasgatom az oldalt bizony rájövök, hogy rengeteg idősebb fiatalabb küzd, küzdött családi, párkapcsolati zürökkel.

Próbálok az oldalra általam olvasott, és hasznosnak itélt dolgokat feltenni. [link]


Időnként (én is voltam gyerek, jelenleg 2 gyerek szülője és 5 unoka nagymamája vagyok) én is belefutottam olyan dolgokba, amikkel igazándiból nem tudtam mit kezdeni.


Volt, hogy fujtam mindenkire, volt, hogy mindenki ellenség, volt, hogy mindenki hagyjon békén, volt, hogy segithetne már valaki :( nem látjátok már milyen szarul vagyok? ......


Az idő, a tapasztalások, és az olvasottság sok mindenre választ adnak.

Ha esetleg találtok valami hasonló irást, ami iránymutató tudna lenni problémák esetére, tegyétek fel Ti is.

üdv. Edit.


2016. márc. 30. 07:24
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ez azért nagyon egyoldalú. Az ember maga is felelős azért, amibe belemegy, amiben bennmarad, amit nem került el. Mivel az ember a saját életéért felelős elsősorban, ezért talán a felelősség picit mégis az egyén oldalán a nagyobb.
2016. márc. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze első, egy 4 éves gyerek felelős a saját életéért. Menj már...
2016. márc. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!